ОДА. Звернення до мешканців краю

Увага всім! Передаємо повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

Громадяни! У зв’язку з підвищенням рівня води внаслідок сильних та дуже сильних опадів, які випали минулої ночі на території басейнів річок Прут та Сірет, що спричинили підйоми рівнів води, існує загроза підтоплень окремих житлових будинків, господарських споруд, земельних ділянок.

За інформацією Чернівецького обласного центру з гідрометеорології 23 – 24 червня по області та по місту очікується сильний, місцями дуже сильний дощ, гроза, місцями град, шквалисте посилення вітру 15-20 м/с, у зв’язку з чим в річках басейнів Прута та Сірету очікується відновлення підйомів рівня води. Максимальний підйом води на річці Прут очікується сьогодні ввечері, у зв’язку з чим оперативні служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій приведені у підвищену готовність.
В гірських районах існує загроза формування селів.

В низько розташованих ділянках річок можливий вихід води на заплаву, підтоплення автодоріг, автодорожніх мостів.
Населенню, яке проживає в басейнах річок треба бути готовим до можливих підтоплень.
У разі виникнення загроз життю і здоров’ю, просимо мешканців краю оперативно повідомляти про це за телефонами 101 та 55-39-38 оперативного чергового управління з питань надзвичайних ситуацій.

Влада області вживає всіх необхідних заходів для попередження загроз мешканцям прилеглих до річок та ставків територій.

(с) Прес-служба ОДА


Tags: ,