Звернення міської надзвичайної протиепідемічної комісії до чернівчан

Карантинні обмеження дозволили значно покращити епідемічну ситуацію у місті і розірвати ланцюг передачі інфекції. Однак епідемію ще не подолано і треба набратися терпіння, аби не спровокувати нову хвилю захворювань.

Сьогодні багато городян легковажать застереженнями лікарів, не дотримуються маскового режиму у місцях скупчення людей, дозволяють дітям відвідувати ринки, торгові центри.
Таке безпечне ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих може мати негативні наслідки та сприяти новому спалаху захворювання.

Особливо відповідальним у такий період має бути бізнес, адже десятки тисяч чернівчан займаються підприємницькою діяльністю і від них залежить створення для споживачів, найманих працівників під час карантину належних, безпечних умов .

Міська надзвичайна протиепідемічна комісія закликає чернівчан суворо дотримуватися правил особистої гігієни, санітарно-епідемічних норм та карантинних обмежень у транспорті, на робочих місцях, об’єктах торгівлі та побуту, не втрачати пильності, бути мудрими, дисциплінованими та відповідальними за свої дії і вчинки.

Пам’ятаймо, що в умовах епідемії носіння захисної марлевої пов’язки є ознакою свідомої громадянської позиції, свідченням поваги до оточуючих та піклування про своє та їхнє здоров’я.
Спільними зусиллями, сумлінним ставленням до рекомендацій лікарів, самодисципліною ми остаточно подолаємо епідемію. Будьмо здорові та щасливі!

Міська надзвичайна протиепідемічна комісія.


Tags: ,