Золоті оплески Буковини, день восьмий; ляльковий театр. Фестиваль відкладається на невизначений термін.

Восьмий фестивальний день сьогодні був НЕПОВНИМ; і сам Фестиваль відкладається на невизначений термін у зв’язку з епідемією грипу та ГРВІ. Тобто закриття Фестивалю і ще дві вистави, які мали відбутися, – обов’язково відбудуться; але лише після покращення епідеміологічної ситуації.

Сьогодні ж о 12:00 Чернівецький обласний театр ляльок представив дуже нечисельній публіці виставу, але не заплановану (“Як лисиця ведмедя обманювала”), а іншу – про те, як у слоника був маленький хобот і його усі били за його допитливість та постійні незручні запитання. А потім слоник пішов до крокодила запитати що той їсть на обід – а той і повідомив, що сьогодні їстиме слоненятка; учепив слоненятка після цього за ніс – і давай тягати. На щастя, слоненяткові на допомогу поспів удав і якась летюча істота – які й відтягли його від агресора.
От тоді й побачило слоненятко, що хобот у нього тепер довгий; правда, це одразу дало багато переваг: і водичкою можна було себе й інших полити у спеку, і, головне, зручно стало давати ляпасів усім недоброзичливцям.
Чим слоненятко і зайнялося коли повернулося додому – жорстоко побило мавпу, а інші перелякалися і порозбігалися.

Ось така от добра дитяча історія.

Глядачів дійсно було дуже мало, і то – у такому вигляді:

Ждемо продовження Фестивалю після покращення епідеміологічної ситуації;
бажаємо усім здоров’я і не хворіти!

Наталці Федорович, завлітові Театру, – чимскорішого видужання!

Слідкуймо за анонсами.


Tags: , , ,