Золоті оплески Буковини наближаються!

Не встигли Чернівці оговтатись від недавніх фестивалів та святкувань, як незабаром місто опиниться у вирі театрального феєричного дійства.
З 23 по 31 жовтня у Чернівецькому академічному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської проходитиме ювілейний V Регіональний фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини».

«Через минулорічну стихію його довелося відкласти, але в цьому році – він обов’язково відбудеться, – говорить директор театру Ю. Марчак. – Адже минулі фестивалі показали, що чернівчанам потрібні такі мистецькі заходи. У цьому році ми готуємо багато сюрпризів для наших театралів. Крім українських театральних колективів, очікуємо гостей із закордону, зокрема, відомий Білоруський молодіжний театр з Мінська».

«Це унікальний фестиваль в нашій країні. Тому він важливий не тільки для Буковини, але й для України, для її театральної спільноти. – говорить режисер театру Андрій Романов, який є режисером-постановником фестивальних дійств. – Глядачі матимуть змогу переглянути кращі комедійні постановки України. Крім того, організатори фестивалю приготували багато сюрпризів. Цьогоріч фестиваль відкриється цікавим шоу перед театром. У ньому візьме участь Буковинський театр вогню «Фенікс». Також цікавим буде представлення кожного театру. Після кожної вистави можна буде взяти участь у «Форумі на канапі», де комедії будуть обговорювати члени журі, театральні критики, а також усі бажаючі».

(с) Наталка Федорович [dramteatr@i.ua], завліт театру

Також по темі:
http://citi.cv.ua/
http://acc.in.ua/
http://www.bukodtrk.gov.ua/

 • олег

  Яка найближча прем" ера в театрі? Коли розпочнеться театральний сезон? Дякую!

 • Бачте, раніше планувалося, що сезон розпочнеться 17-18 жовтня виставою “Калинова сопілка” за О. Забужко, інсценізація та режисура засл. арт. України Людмили Скрипки.

  Але потім плани змінилися, і відкриття сезону відбудеться разом із “Оплесками” 23 жовтня.

  “Сопілка” знову переноситься.

  (інформація з цієї публікації:
  http://bukovynaonline.com/zoloti-oplesky-bukovyny
  (с) Наталка Федорович, завліт театру)

  на КОЛИ ж переноситься "сопілка" – як лиш стане відомо, одразу буде тут повідомлено.

 • Наталка

  Сопілка переноситься на 14-15 листопада. Чекаємо на прем'єрі!

 • Незважаючи на таке насичене театральне розмаїття – з нетерпінням чекаємо на "Сопілку"!!!

 • Наталка

  Нарешті стало відомо: Закриття V Регіонального фестивалю комедії «Золоті оплески Буковини» виставою "Одруження" за М. Гоголем Національного академічного драматичного театру імені І.Франка відбудеться 21 грудня. Запрошуємо усіх у театр подивитися хорошу виставу, а також дізнатися, кому ж дісталися фестивальні номінації.

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото