Золоті оплески Буковини наближаються!

Не встигли Чернівці оговтатись від недавніх фестивалів та святкувань, як незабаром місто опиниться у вирі театрального феєричного дійства.
З 23 по 31 жовтня у Чернівецькому академічному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської проходитиме ювілейний V Регіональний фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини».

«Через минулорічну стихію його довелося відкласти, але в цьому році – він обов’язково відбудеться, – говорить директор театру Ю. Марчак. – Адже минулі фестивалі показали, що чернівчанам потрібні такі мистецькі заходи. У цьому році ми готуємо багато сюрпризів для наших театралів. Крім українських театральних колективів, очікуємо гостей із закордону, зокрема, відомий Білоруський молодіжний театр з Мінська».

«Це унікальний фестиваль в нашій країні. Тому він важливий не тільки для Буковини, але й для України, для її театральної спільноти. – говорить режисер театру Андрій Романов, який є режисером-постановником фестивальних дійств. – Глядачі матимуть змогу переглянути кращі комедійні постановки України. Крім того, організатори фестивалю приготували багато сюрпризів. Цьогоріч фестиваль відкриється цікавим шоу перед театром. У ньому візьме участь Буковинський театр вогню «Фенікс». Також цікавим буде представлення кожного театру. Після кожної вистави можна буде взяти участь у «Форумі на канапі», де комедії будуть обговорювати члени журі, театральні критики, а також усі бажаючі».

(с) Наталка Федорович [dramteatr@i.ua], завліт театру

Також по темі:
http://citi.cv.ua/
http://acc.in.ua/
http://www.bukodtrk.gov.ua/


Tags: , , ,