Золоті оплески Буковини 2012, 22-29 жовтня

VIII регіональний фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини” уже скоро! Одна з найочікуваніших мистецьких подій Буковини, справжнє театральне свято – що нам чекати цього року? Дивимось афішку:Перш за усе, цьогорічні Золоті оплески розпочинаються і завершуються у понеділок, а не у неділю. Крім того, зверніть увагу, УСІ ВИСТАВИ – КОМЕДІЇ!
Як бачимо, немає гостей з Білорусі та Яссів. Дуже цікаво як виступлять театри з Миколаєва та Ботошанів. Бачимо традиційних сильних гостей – Львів, київський Оперетти, Франківчани, Вінниця; сподіваємось на класний виступ тернополян. Ну й наші, яких чернівчани вже бачили. Дуже, дуже цікаво – яким він буде, цьогорічний фестиваль!

  • Шкода, що не приїде Коломийський театр.

  • Що за приколи з квитками, чому затримують їх продаж?!

    • завліт Наталка Федорович сказала, що продаж квитків не затримують: є власне квитки, які продаються в касі – а є квитки на ДОДАТКОВІ місця, які продаються лише в день вистави (тобто для них доставляються стільці – це і є додаткові місця)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото