Патріот (Лис Микита). Золоті оплески Буковини, день 9/1


VII регіональний фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини”, день дев’ятий, “Патріот“, Театр-студія “Голос”;

Видовищно, галасливо, багато співів, і ще одна версія Лиса Микити; для режисера пана Колісника – уже шоста:

“Не було враження, що це прем’єра – настільки цілісне враження”

“Дуже сподобалося; можливо, молоді не передають так акторсько все – але у них великий потенціал, усе попереду і гарне майбутнє”

“Складний матеріал, гарно справилися з жанром сатири; гарне вирішення вистави, режисеру хвала і подяка”

Галина Канарська: я полонена виставою Колісника 20-річної давності; але для мене все ж це був прогон, а не прем’єра. Через рік, можливо, це вкладеться в голові – тоді зможу поговорити про цю виставу.

Ірина Вишневська: люблю цей театр; сьогодні сподобалися. Що не сподобалося – багато актори жували  слова, бурмило – не зрозуміла жодного слова. Потрібно працювати над вимовою.

Вадим Сікорський: вітаю колектив – старалися, працювали, багато віддали.
В деталях – утримався б від фундаментальної розмови, вона потребує інтимної атмосфери, не на широкий загал, це має бути професійна розмова, дискусія.
Ще раз вітаю, раді, що завітали до вас, з радістю ще сюди прийду.

Петро Колісник, режисер вистави: я поставив її так, як поставив – ваше право приймати чи не приймати. Я повертаюся до Лиса Микити уже вшосте; за Радянських часів – це була одна вистава, за перебудови – інша, тепер – ще інакша.

***

Гарні пісні, видовищно, гарне володіння простором, постановка масових сцен; разом з тим, десь за динамікою щось втрачалося в тій швидкості. Це був перший прогон без зупинок – можливо, тому.
Казали, молоді актори не дотягували абощо – так, було; втім, і деякі “немолоді” також.
Масові сцени, динамічні, з біганиною, боротьбою – мабуть, найкращі на фестивалі, однозначно.
Вистава НЕ нудна, встати й піти геть посеред вистави не хотілося; а театр-студія “Голос” – великі молодці:)

***

Сьогодні – десятий, заключний фестивальний день, Київський національний театр імені Франка;
а також – оголошення переможців, закриття Фестивалю.

Більше фото – у альбомі на ФБ;
Дивимось фестивальну АФІШУ,
уся стрічка новин про Фестиваль – тут;

Квитки продаються в касі театру за адресою вул. М.Лисенка, 2.
Каса працює з 11.00 до 14.00 та з 17.00 до 19.00
Телефони для довідок: 55-17-14, 52-50-85

  • Sweta

    були на виставі, ледве купили квитки:) щось сподобалося, щось ні…сподобалося те, що відійшли від тему села… що нарешті, макіяж і нігті дівчат виправдані, навідміну від "сільських" вистав та інших, де це недоречно і псує враження в такому малому залі. сподобалася динаміка і яскравістьне сподобалося – як завжди дуже багато галасу там, де не можуть грати…сова, згідні з жюрі – 50 вісотків не зрозуміло. взагалі, в Голосі важко розібрати слова пісень,тому, певно, що актори знають слова і співають їх автоматично. але й слова теж, зжовані.ще не сподобалося, що у багатьох акторів у всіх виставах однакові обличчя – наприклад у хлопця, який грає в Циганах молодого цигана…. і в дівчинки-лисички, воне нежива якась….і галас – такий як у виставі "Дівчинка і квітень" – таке враження, що в цьому театрі є принцип у грі та співі – що голосно, то добре….це шкода…. і дійсно, вистава сира, видно загублені очі, перестав говорити слова – і якби вимкнувся актор, зітхнув з полегшенням…ще раз би подивилися, але потім…дякуємо. але вам треба таких вистав як Санта Крус, як Країна туги….. театр трохи впав по рівню, пішло багато сильних ваших акторів, хлопці. Працюйте, будемо до вас завжди ходити.

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото