Звана вечеря з італійцем. Золоті оплески Буковини, день 6

Шостий день VI регіонального фестивалю комедії “ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ БУКОВИНИ”; “Звана вечеря з італійцем” (Ж.Оффенбах), оперета на одну дію, Київський національний театр оперети.

“Звана вечеря з італійцем” – дійсно комедія, легка й невимушена; з гарними вокалами і класичною живою музикою.
Франція. Мила дівчина закохується в музиканта (композитора), батько – торгівець взуттям, малоосвічена особа – проти. На честь відкриття його нового взуттєвого магазину має виступати тріо з Італії. АЛЕ – тріо несподівано від’їхало, а гостей на “звану вечерю” шанованих уже запрошено. Що ж робити? “Обіцяю що завгодно тому, хто допоможе!” – ось дочка з коханим і допомогли: вона, коханий і батько утворили те саме тріо і заспівали невеличку оперетку (батько перед цим поспішно “вивчив” італійську мову) з сюжетом один-в-один як історія кохання двох молодих людей. Ніде дітися – батько (після невеличкого шантажу) оголошує заручини. Гості – в захваті від італійського тріо.
Сподобалася УСІМ: і журі, і глядачам. Зала аплодувала стоячи, довго і щиро.

Традиційних кілька фото, далі – обговорення:


Маестра

Алла Підлужна: таких акторів великою сценою не злякати [реакція на те, що ця вистава грається на малій сцені “Театр у фойє”, “при свічках”], довели що може вдало існувати і на великій сцені. Вистава якнайбільше вписана в рамки заданого жанру, комедія, яскрава музична комедія. Витриманий жанр, стиль, чудові голоси і гумор, чудова сценічна картинка.
Відчували по глядачах – радісний настрій; це сьогодні відбулося – емоційне піднесення; чудовий музичний супровід (окрема подяка диригенту!); дуже позитивні враження.

Ірина Вишневська: яне погоджуюсь, бачили ми оперету [відповідь на закид глядача, що наші люди оперет раніше ніколи не бачили]; як привезуть “фанеру” і якись 155-й склад… а сьогодні було чудово; я думала, що ви також привезете таке.
Маємо зіпсований смак через приїжджі оперети; дякую вам, що хто дійсно вперше побачив оперету – побачив саме вас, справжнє мистецтво.

Галина Канарська: диригент захопила мене шалено; чудовий диригент! Вистава виглядала гарно; не знаю як при свічках, але це вистава чудово підходить для великої сцени; бачили диригента, музикантів на сцені; гарна дія.
Приємно бачити акторів, яких давно знаю – і які показують нові барви.

Петро Колісник: в повній мірі заслуговуєте на усе вищесказане! Прийом, аплодисменти, щирість – все це скаже набагато більше за будь-яку нашу оцінку.
Маєте свій особливий погляд на стан музичної культури; привносьте в неї своє, необхідне для сучасності.
Мала класична форма знайомства – добре, що вибрали її для Чернівців; це підсилило сприймання.
Усі ми отримали насолоду від театру.

Абсолютна правда: усі ми отримали щиру насолоду від сьогоднішньої вистави.

Гарним був шостий фестивальний день.

Яким був п’ятий – все тут,
Яким був четвертий – бачимо тут,
Яким був третій – дивимося тут
,
Яким був другий – читаємо тут
;
яким був перший – тут.

Не забуваймо дивитися АФІШУ Фестивалю; а після вистави – писати свій відгук у спеціальну книгу в фойє першого поверху; також – брати участь в обговоренні вистави у фойє другого!
Квитки продаються в касі театру за адресою вул. М.Лисенка, 2.
Каса працює з 11.00 до 14.00 та з 17.00 до 19.00
Телефони для довідок: 55-17-14, 52-50-85.

А завтра – сьомий фестивальний день і “Театр” від Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. І.Франка, комедія на дві дії.
Гарного фестивального дня:)


Tags: , , ,