Жінки і чоловіки в суспільстві, що змінюється

Усі, мабуть, бачили чи в пресі чи по телебаченню “Один день у ролі жінки-військовослужбовця провели жінки-депутати обласної та районних рад Чернівецької області у 300-му окремому механізованому полку 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України“.

Ось присутні – усі причетні до цієї події.
Якось так вирішили конкретизувати загальну гендерну тему прес-конференції. Тобто мова йшла практично виключно про чоловіків та жінок в Збройних Силах України.

Пані Худіковська про свого сина призовного віку: “хочу, щоб він був справжнім мужчиною – і відслужив строкову службу”

Пані Кравецька: “рік служби – необхідність, це має пройти кожен чоловік, що вважає себе чоловіком”, і стосовно жінок в армії: “жінки є жінки, мають бути якісь преференції”

Пані Білокрила: “немає окремо чоловічії та жіночіх професій; але жінки мають служити не в піхоті”, “… згідна, щоб мій син пройшов строкову службу”

Гінчак Ольга

Пан Кухарчук, консультант БДІПЛ/ОБСЄ у Чернівецькій області

Полковник Буліч, обласний військовий комісар – пообіцяв, що ця акція не була разовою.

Пані Ольга переконана, що “армія – надто серйозна справа, щоб довіряти її чоловікам”. Крім того, “владу в Україні – жінкам”, бо мужів державних у нас немає.
А ще – в армії жінки, наприклад, краще можуть виконувати аналітичну роботу

Загалом, усі зійшлися на тому, що було цікаво.
І пообіцяли, що згодом буде і весело – коли запросять на полігон і дадуть можливість спробувати різні види озброєння та військову техніку.

А що “Жінки і чоловіки в суспільстві, що змінюється”? – мабуть, важко сказати…


Tags: , , ,