Запрошуємо на Петрівський ярмарок!

Запрошуємо вас на традиційний Петрівський ярмарок, який відбудеться 12 липня 2009 року в парку культури та відпочинку імені Т.Шевченка та прилеглих вулицях.

До вашої уваги великий і різноманітний вибір продуктів харчування вітчизняного виробництва. Свою продукцію презентуватимуть промислові підприємства краю. Виставки-продажі товарів народного споживання та будівельних матеріалів, кондитерських та хлібопекарських виробів, продукції бджільництва, книг та друкованої продукції, виробів народних майстрів, образотворчого мистецтва тощо будуть розташовані на вулицях Головній, Садовій, Ольги Гузар та на території парку.

Свої послуги пропонуватимуть туристичні підприємства, а черговий благодійний аукціон проведуть учасниці клубу «Успішна чернівчанка». Стравами буковинської кухні можна буде пригоститися на фестивалі закладів ресторанного господарства.

Шанувальників мистецтва очікують цікаві виступи аматорських колективів художньої самодіяльності, також не залишать байдужими гостей ярмарку національні костюми буковинських дизайнерів з України та Румунії та показ моделей одягу.

Прихильників спорту очікують різноманітні заходи, зокрема сеанс одночасної гри в шахи, богатирські ігри та футбольний матч між командами депутатів міської ради та журналістів міста.
До вашої уваги також виставка-продаж автомобілів, мотоциклів, велосипедів. Свою майстерність покажуть і працівники міністерства надзвичайних ситуацій. Цього ж дня у Літньому театрі відбудеться концерт народного артиста України, Почесного громадянина м.Чернівців, нашого земляка Іво Бобула.

Запрошуємо всіх чернівчан і гостей нашого міста взяти участь в Петровському ярмарку!

Оргкомітет


Tags: