Ані Лорак, Руслана, ТНМК, Mad Heads XL – завітали до Чернівців з Україною в серці!

Сьогодні Соборна площа у Чернівцях зібрала явно більше (НАБАГАТО більше) народу, ніж кілька днів тому у день свого міста. Це – факт.
На встановленій сцені виступали Ані Лорак, Руслана, ТНМК та Mad Heads XL, і тривало це дійство з 19:00 до 22:00.
Але – про усе по порядку.

Сьогодні ж, о 13:00 зірки дали прес-конференцію у конференц-залі готелю “Буковина”:

Фагот (ТНМК); Руслана; Ані Лорак; Вадим Красноокий (Mad Heads XL); Фоззі (ТНМК)

Спочатку – кілька фото, потім – подробиці:

Загалом – звісно ж, першими одразу ж пішли запитання про фінансування, про “незаангажованість” наших виконавців, про їх продажність; і навіть про “як вам не соромно” та “чи не доведеться потім червоніти”.
Але зірки трималися стійко і мужньо: усіляко переконували, що за Юлію Володимирівну вони не за гроші, а за покликом серця; і за Україну також (що, практично, те саме).

Особливо емоційно виступила Руслана – проявивши неабиякі особисті якості: розповіла як “такий кредит довіри від Руслани ще ніхто не мав як Ющенко!”, і як потім “потрапивши до Верховної Ради – сама вигрібала звідтам, Віктора Андрійовича поряд уже не було”; судячи з усього – це для Руслани дійсно надзвичайно неприємні спогади.
Хоча з іншого боку – не один же лише Віктор Андрійович балотується окрім Януковіча та Тимошенко, правда?

Звідси – дуже легко проглядається основний меседжь цього туру: потрібно обирати між Віктором Федоровичем та Юлією Володимирівною – більше реальних кандидатів немає. У другому турі будуть саме вони, і, як каже Руслана, відсотки йтимуть “на десяті долі” при визначенні переможця.
Таким чином, тур убиває двох зайців (принаймні, має убитвати):
по-перше, агітація ЗА Юлію Володимирівну;
по-друге – агітація ПРОТИ усіх інших “товаришів по електоральному полю”.

Найбільш ґрунтовно, виважено і спокійно, на нашу думку, виступив Вадим Красноокий: на запитання “за кого ж шановні зірки – за ідеологію чи за конкретну персону?” він логічно зауважив, що посада Президента – є як-не-як персоніфікованою, і тому у великій мірі потрібно звертати увагу на персональні якості кандидатів.

Так, подекуди закиди журналістів дійсно спадалися на емоційні звинувачення і були, можливо, надто різкими – аж до того, що Руслана, як вона сказала, “встала би і вийшла” якби не повага до Чернівців та до туру.
Ця ж Руслана, правда, поставилася із “розумінням” до того, що журналістам “потрібні гучні заголовки, потрібно якось продавати свою пресу, зацікавити аудиторію”…  – звісно, це так; але ми чомусь переконані, що і без висвітлення цієї події тиражі Буковинських газет не впали би, і рейтинг телепередач на місцевих телеканалах також не знизився б.
Хоча – якщо наш, наприклад, заголовок комусь здається скандальним чи “гучним”, то ми готові забрати свої слова назад.

Що ж стосується грошей – то так, усі працюють абсолютно безкоштовно, за покликом серця, на підтримку Юлії Володимирівни.
Правда, відмітила та ж Руслана (яка проявила неабиякий талант щодо проведення дебатів), існують домовленості про “взаємозаліки” – подальша розкрутка, ротація кліпів на телебаченні, концерти тощо…

За що реально вдячні зіркам – так це за ФОТО!

А це уже вечірній концерт: ДУЖЕ багато народу, дійсно більше, ніж на День міста. ДУЖЕ багато міліції (таке враження – що також більше, аніж на День міста);
плюс – ДУЖЕ багато прапорів: як жовто-блакитних, так і біло-сердечних. Кажуть – кожен прапороносець по 120 гривень за вечір отримав (за непідтвердженими, звісно, даними).

Що тут скажеш – навіть за умови, що зірки виступають безкоштовно – це ВЕЛИЧЕЗНІ гроші потрібні, щоб організувати бодай один концерт такого рівня. Це – також очевидно.

Хоча – політика політикою, а чернівчанам, судячи з усього, концерт прийшовся дуже навіть до снаги:)


Tags: , , ,