З книгою – до дітей!

29 вересня 2009 року у приміщенні національного інформаційного агенства УКРІНФОРМ відбулася прес-конференція з нагоди підбиття підсумків першого року Всеукраїнського благодійного проекту «З книгою – до дітей!» та презентація його результатів для ЗМІ.


Тарас Яценко, голова МХО «Витанія»;
Тетяна Шахнік, директор видавництва “Грані-Т”;
Юлія Яндрова, експерт із соціальних питань Правління Міжнародного благодійного фонду “Україна-3000”;
Марина Криса, президент благодійного фонду «Приятелі дітей».

Багато письменників, представників шоу-бізнесу, медіа, громадських організацій, благодійних фондів підтримали Проект – і не випадково: сучасна, гарна, якісна українська книга – саме те, чого бракує українським дітям, тим паче – позбавленим батьківського піклування.
Усі відгуки учасників Проекту – виключно позитивні.

Щодо реалізації проекту “З книгою – до дітей!” на території Чернівецької області Тарас Яценко на запитання журналіста “Буковини online” пообіцяв, що уже в жовтні-листопаді цього року Проект завітає й до нас. Хоча поки що немає координатора Проекту по нашому реґіоні.
Також пан Яценко згадав і про наше “Literatur Caf?” (що, звісно ж, приємно!), і про неабияку “літературність” міста Чернівці в цілому.

Тетяна Шахнік, зокрема, нагадала, що якраз сьогодні відбуватиметься презентація книги «Сни Ганса Християна» (до речі, Диплом І-го ступеня VІ Міжнародного конкурсу країн-участниць СНД «Мистецтво книги» у номінації «Книга для дітей та юнацтва» на Міжнародному конкурсі в Москві у червні 2009 року!) в рамках літературних вівторків у Чернівцях.


Тетяна Шахнік, директор видавництва “Грані-Т”


Василь Воронович, головний редактор журналу “Барвінок”


Едуард Приступа (Діля), фронтмен гурту «НеДіля»


Олесь Ільченко, письменник


Tags: , , , ,