Юридично-охоронна антиколекторна компанія “Ваша Надія” у Чернівцях

В першу чергу – контакт: +380681867629;
консультація – абсолютно безкоштовна.

На фото:
Сергій Бойчук, потерпілий від дій ЗАТ КБ “Приватбанк”
Юрій Кульпа, заступник директора антиколекторної компанії “Ваша Надія”, м. Івано-Франківськ
Федір Олексюк, голова координаційної ради антиколекторів та правозахисників України “Ваша Надія”
Петро Герей, директор антиколекторної компанії “Ваша Надія” в Чернівецькій області.

_____________

Проблема – не нова, але в нинішніх умовах різкого зниження рівня платоспроможності позичальників – особливо актуальна.
Хто такі колектори?
Колекторні компанії – компанії, що займаються поверненням проблемних кредитів. І таких по Україні працює 35, при чому в якомусь незрозумілому напівправовому полі.

Їх клієнтами у великій мірі є на даний момент БАНКИ, які за повернення проблемного кредиту можуть віддати колектору від 20 до 50% суми того кредиту – і за словами пана Олексюка, за минулий рік вони таким чином заробили приблизно 6 мільярдів гривень.
Пан Олексюк також стверджує, що працівниками колекторних фірм є, як правило, або колишні працівники правоохоронних органів, або представники криміналітету – які вдаються в своїй діяльності і до засобів морального впливу на позичальника, і то технічних засобів (генератори низькочастотного шуму, наприклад, які вводять людину в депресію та позбавляють вольових якостей), і навіть до безпосереднього фізичного впливу!

Так, в Берегометі за кредит в якихось 800 гривень (отриманий в Дельта-банку) людям погрожували забрати… ДИТИНУ (яких в родині шість); і запевнили, що є виходи на Турцію, куди можна її, дитину, продати.
Люди, – ділиться враженнями пан Олексюк, – настільки перелякалися, що навіть моя особиста присутність і роз’яснення їм повної абсурдності і неможливості обіцяного не позбавила їх страху: вони відмовляються звертатися до правоохоронних органів, відмовляються від будь-якого захисту своїх прав – “аби гірше не було”.

А у присутнього на прес-конференції Сергія Бойчука склалася досить поширена в наших умовах ситуація: взяв споживчий кредит в Приватбанку У ГРИВНЯХ, протягом року вчасно і в повному обсязі розраховувався. І тут отримав від банку листа – де, посилаючись на зміну курсу долара (нагадуємо, кредит – ГРИВНЕВИЙ), відсоткову ставку буде збільшено з 15% до 30% (!!!).
Або ж (дуже винахідливими виявилися працівники Приватбанку) пропонувалося повернути одноразово велику суму коштів – і тоді, мовляв, відсоткова ставка залишиться на старому рівні.

“Чому до 30%? Чому не 120, чому не 200?, – обурюється Юрій Кульпа, в колишньому також банківський працівник. – звідки взялася така ставка?”

А пан Олексюк  додає: “коли банки пропонують переукласти кредитні договори, такі документи підписувати не потрібно – адже це дає банкам набагато більше повноважень стосовно повернення своїх коштів будь-яким доступним способом (нові норми стосуються лише “нових” кредитних договорів – от і просять “переукласти” договір, деколи навіть на “більш вигідних” умовах)”
Буває, доходить до повного абсурду: за борг у 80000 гривень можуть забрати в позичальника двокімнатну квартиру в києві і особняк за містом…
Окрема історія, – ділиться Федір Олексюк, – із кредитними картками Приватбанку, що видається без укладання кредитного договору. Банк щоб “витягнути план” може виписувати такі кредитні картки і взагалі без відома клієнта (наприклад, “паралельно” зі звичайною студентською дебетною карткою) – і це є нікчемний правочин, вчинений абсолютно свідомо.

На даний момент “Ваша Надія” також займається славнозвісною справою пана Жабки (на жаль, його матері це вже ніяк не допоможе) – в якого через відвідини колекторів хвора мати вчинила самогубство (цю подію висвітлює “Час” – «Криваві» кредити, або Розплата за позику життям…).

За свої послуги від позичальника, який звертається за захистом від колекторів та банків, компанія бере фіксовану суму в 500 гривень одноразово, – стверджує Федір Олексюк.
При цьому консультація, поради щодо самостійного вирішення проблеми – абсолютно безкоштовні.
Також компанія співпрацює з охоронними агентствами, і може забезпечити не лише правовий, а й фізичний захист.

Офіс у чернівцях буде представлено найближчим часом – можливо навіть на наступному тижні; планується також організувати громадську приймальню.

Не обходиться, звісно, і без “брудовиливу” в діяльності – так, колишні працівники компанії можуть активно займатися чорним піаром.
Втім, за словами Федіра Олексюка, – “Ваша Надія” цього аж ніяк не боїться.

Що ж, чекатимемо на презентацію Чернівецького офісу!


Tags: , , ,