Потяг до Яремче 2011 26-27 серпня, програма

Фестиваль сучасної української культури «Потяг до Яремче» традиційно відбудеться в м. Яремче та проходитиме 2 дні – 26 та 27 серпня. Уже вчетверте гості фестивалю матимуть змогу відвідати не тільки ті звичні частини програми, які відбуваються щороку, але й потрапити на зовсім нові та не менш цікаві заходи фестивалю! Цьогоріч «Потяг до Яремче» стане хорошим завершальним акордом фестивального руху літа 2011.

Програма фестивалю «Потяг до Яремче» 2011
П’ятниця 26.08.2011 р.
протягом дня Зйомки музичної кінострічки «Потяг до Яремче» – основна частина фестивальної програми (Територія фестивалю, кіноплатформи)
09:00-12:00 Музично-екологічний проект “Карпатський ПрОТЯГ” (Потяг Івано-Франківськ – Рахів)
19:00-22:00 Виступ молодих гуртів «Молодий Rock. Транскарпатія» на Великій сцені (Сцена):
19:00-19:30 Гурт “Нерозкриті крила” (м. Яремче)
19:30-20:00 Гурт “Асиметрія емоцій” (м. Чернівці)
20:00-20:30 Гурт “8-ий день” (м. Моршин)
20:30-21:10 Гурт “Viva gazone” (м. Чернівці)
21:10-22:00 Гурт “Пан Пупец” (м. Івано-Франківськ)
22:00-23:00 Виступ хед-лайнера першого концертного дня фестивалю – гурту «КораЛЛі” (Сцена)

Cубота 27.08.2011 р.
протягом дня
Зйомки музичної кінострічки «Потяг до Яремче» – основна частина фестивальної програми (Територія фестивалю, кіноплатформи, сцена)

12:00-18:00 Велика Школа Дискусії через Прозу та Поезію – Школа Дискусії та літературна частина (Будинок культури):
Тарас Прохасько (модератор)
Олександр Бойченко (модератор)
Юрій Винничук
Юрій Іздрик
Грицько Семенчук
Андрій Любка
Валентин Кузан
Мирослав Маринович
Оксана Івасюк
Іван Леньо
а також преставники бізнесу

12:00-18:00 Художньо-соціальна інтерактивна забава “Розмалюй свій ДАХ” (малювання на гонті – дощечках, з яких виготовляли гуцульські дахи) (Площа біля сцени)
12:00-18:00 Боді-арт від художньої групи Яреми Стецика (Площа біля сцени)
12:00-18:00 Майстер-клас малярства від Юрія Писаря – Land Art на каменях: створення власноруч гостями фестивалю художніх сувенірів (Площа біля сцени)
12:00-18:30 Музичний ґанок (живе караоке) під керівництвом Романа Калина (Площа біля сцени)
12:00-18:00 Майстер-клас плетіння ляльки-мотанки від Надії Щерби
12:00-18:00 Майстер-клас по художньому розпису одягу від Михайла Тимчука
12:00-19:00 Гуцульська кухня для гостей фестивалю (Площа біля сцени)
18:30-23:00 Великий концерт за участі відомих гуртів (Сцена):
18:30-19:10 Гурт “The StenS” (м. Івано-Франківськ)
19:10-19:40 Роман Калин (м. Івано-Франківськ)
19:40-20:20 Гурт “Оратанія” (м. Львів)
20:20-21:00 Гурт “Фліт” (м. Івано-Франківськ)
21:00-21:30 Перформенс художника Юрія Писаря (створення великоформатної картини Володимира Івасюка на Великій сцені під музичний супровід) (Сцена)
21:30-22:20 Тарас Чубай (м. Київ)
22:20-23:00 Гурт “Гайдамаки” (м. Київ)





ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото