Виставка-продаж Петра Романчука у “Depo’t center”


Анонсована ще у минулому місяці й незмінно очікувана виставка-продаж Петра Романчука у “Depo’t center” відкрилася учора, 17 червня; у рамках соціального проекту, організованого в рамках ТРЦ «Depo’t center» на підтримку культурної спадщини України – «Художній вернісаж».
Виставка працює з 18 по 30 червня з 10.00 до 19.00 год
Вхід вільний

Петро Романчук, Автор
Прикметною ознакою творів Петра Романчука є незвичайна ілюзорна глибина, задуми якої реалізуються в оригінальних і своєрідних постмодерністичних формах. Оригінальність зображувальної техніки Петра Романчука практично немає собі рівних серед представників сучасної Західноукраїнської художньої школи.


Наталя Богомаз, ведуча відкриття та партнер проекту  (відомий галерист, власниця Художнього салону в “Депо Центрі”);
Юрій Скиба, директор ЗРУ компанії DEPOT Development Group, що входить до групи компаній “ФОКСТРОТ”.
Мистецтвознавці відзначають здатність майстра у зображенні руху, рідкісним даром, яким наділені не так багато людей. У деяких творах Петро Романчук ніби грає з кольором, балансуючи на межі абстрактного і фігуративного живопису. Прикметною ознакою творів художника є незвичайна ілюзорна глибина, задуми якої реалізуються в оригінальних і своєрідних постмодерністичних формах. Оригінальність зображувальної техніки Петра Романчука практично немає собі рівних серед представників сучасної художньої школи Західної України.

Живопис дії (action painting) почався всередині минулого століття, коли суспільство розпочало змінювати усталені стереотипи сприйняття фізичного і психологічного світу. Попередні виставки Петра Романчука викликали у багатьох критиків і глядачів асоціацію з ілюзорністю реальності. В творах митця ми можемо побачити, що реальність для нього не є чимось цілісним – вона крихка та ілюзорна, вона текуча й ефемерна.


Автографи

Уже вдруге “Depo’t center” радує чернівецьких пошановувачів живопису дуже цікавою виставкою (перша – Івана та Петра Холоменюків); незмінно високий рівень організації, чудове просторе приміщення під експозицію, виключно ретельний добір Авторів та робіт.
Насправді, небагато які мистецькі події нашого міста можуть похизуватися такою якістю і невимушеністю проведення: жодних зайвих офіціозів, наддовготривалих промов, зігнаних людей для “масовки” і ще багато яких незмінних радянських атрибутів.

Хоча таке досить вільне нелюдне відкриття, безперечно, сприяє естетичному сприйманню чудового живопису і, суб’єктивно, є ідеальним – організаторам і Авторові, мабуть, хотілося б бачити більшу увагу в день відкриття з боку ЗМІ та громадськості.

Обов’язково завітайте до ТРЦ “DEPOt center” з18 по 30 червня і подивіться виставку-продаж!
Насправді, дивовижні роботи, надзвичайно цікава експозиція.

**********************************

Проект підтримали: генеральний медіа-партнер «ТВА», Медіа група «СІТІ», генеральний інформаційний партнер «Молодий Буковинець», «Від і До». Радіо-партнер «Станція 103,2 FM». Інформаційні партнери: «Погляд», «Биковина online». Партнери проекту: «Художній салон Наталії Богомаз», ресторан «Білий дім».

Період проведення вернісажу з18 по 30 червня 2010 р. з 10.00 до 19.00 год.
ТРЦ “DEPOt center” вул.Головна,265 а
Вхід вільний.


Tags: , , ,