Всеукраїнський конкурс студентських есе

Представництво Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів в Україні (АССА), всесвітня професійна організація у сфері бухгалтерії та фінансів, оголошує про початок всеукраїнського конкурсу есе серед студентів України.

Учасники: Студенти вищих навчальних закладів України

Для участі в Конкурсі учасники повинні:

1. Написати есе на одну з тем:

– «Майбутнє бухгалтерської професії» або
– «Шляхи подолання економічної кризи у світі»

2. Надати свою стислу автобіографію та контакти.

При написанні роботи на тему: «Шляхи подолання економічної кризи у світі» можна ознайомитися з Аналітичною доповіддю АССА «Долаючи фінансову кризу», яку можна завантажити з веб-сайту: http://ukraine.accaglobal.com/documents/ukraine_credit_crunch.pdf

Роботи мають бути надіслані на адресу: acca.contest@gmail.com до 25 березня 2009 р.

Вимоги до робіт:

· Робота повинна відповідати одній із тем Конкурсу (при бажанні один учасник може надіслати роботи на обидві теми конкурсу);
· Робота має бути викладеною у формі твору-есе, тобто у вільній формі висвітлювати особисте ставлення конкурсанта та його роздуми щодо запропонованої теми;
· Мова роботи – англійська;
· Обсяг роботи – не більше 3 сторінок тексту шрифтом Times New Roman 14;
· При використанні літературних джерел прохання надавати посилання на джерела.

Нагородження переможців:

Окремо для кожної теми есе будуть визначені по дві найкращі роботи, автори яких займуть відповідно перше та друге місця в кожній темі.

Студент, який посів перше місце в темі «Майбутнє бухгалтерської професії» отримує можливість безкоштовно зареєструватись як студент АССА кваліфікації (http://www.accaglobal.com/join/acca/) та безкоштовну підписку на один рік.

Студент, який посів перше місце в темі «Шляхи подолання економічної кризи у світі» отримує можливість безкоштовно скласти екзамен на Міжнародний сертифікат з фінансової англійської (International Certificate of Financial English, http://www.financialenglish.org/).

Студенти, які посіли другі місця отримають у подарунок книжки від партнеру конкурсу магазину «Бізнес Книга».

Всі переможці конкурсу нагороджуються дипломами та отримують можливість проходження практики в провідних фінансових та аудиторських компаніях України, а також можливість безкоштовної участі в одному технічному семінарі АССА.

Роботи студентів, які посіли перші місця, будуть опубліковані в офіційних виданнях АССА.

Нагородження переможців відбудеться в квітні 2009 р.

За додатковою інформацією звертайтеся до Люсьєни Шум за тел. 585 45 01 (02) або електронною адресою lyusyena.shum@ua.accaglobal.com.

Партнери конкурсу: BDO Balance-Audit Ukraine, Baker Tilly Ukraine, Grant Thornton Ukraine, Бізнес Книга.


Tags: , ,