Volkswagen Touareg під дошками і брусом

(клікабельно)

___________________________________
Ще першого лютого на об’їзній дорозі міста Сторожинець сталася досить резонансна для місцевості подія – а розмови щодо неї досі не вщухають.

Цитуючи один мережевий журнал:

У нас на районі у понеділок стався кумедний випадок.
Ввечері тато заходить і каже: дивись у вікно на об”їздній шось сталось он скільки даїшніх машин. І вправду, дивлюсь шось аж зо три нарахувала. Ну зрозуміло шо якась аварія. А по тій дорозі їдуть фури, лісовози, габаритні машини одним словом. Довго там тусувались.
А сьогодні приходить і розповідає шо ж там було.
Кароче, один помочнік прокурора одного з районів м. Чернівці на тому крутому повороті залетів у шанець на новенькому джипі. Ну гай залетів то залетів, але все ціленьке, всьо добре. І тут, ну шоб не дай боже десь не дряпанути,коли будуть тягнути пішли шукати крана. Поки туди сюди, а то не так і легко тепер зразу знайти.
Тим часом їде лісовоз, його заносить на тому ж повороті і усьо шо було на лісовозі файно летить на джипа. Джипярі гайка, картина називається “приїхали”.
Тупість фраєра згубила:)))))

Сталося тобто приблизно таке – але подробиці стосовно і власника автівки, і марки автівки, і пиломатеріалів, які опинилися зверху на автівці істотно варіюють (як і оцінка події місцевими жителями).

Ось на фото маємо змогу бачити і марку автівки, і номерний знак, і в якому конкретно становищі вона опинилася.


Tags: ,