Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат: правила прийому

Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат Чернівецької міської ради оголошує набір учнів до 8, 9 та 10 класів з військово-спортивним профілем навчання.

Основна мета закладу – допрофесійна підготовка фізично здорових, спортивно обдарованих, всебічно розвинених, вольових юнаків та дівчат , які планують продовжити навчання у вищих навчальних закладах спортивного спрямування, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України та Служби безпеки України.

Одним із завдань ліцею є соціальний захист дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, дітей, батьки яких є інвалідами чи загинули при виконанні службових обов’язків. Під час навчання ліцеїсти вказаних категорій перебувають на повному державному утриманні.
У цьому році здійснюється прийом на навчання школярів і до загальноосвітніх класів більш ранніх ступенів без конкурсу на загальних підставах.

Документи подаються до приймальної комісії щодня з 9.00 до 16.00 (крім вихідних і святкових днів) в період з 1 червня до 10 серпня 2009 року.

Вступні випробування проводяться 12 – 14 серпня 2009 року за окремим графіком у приміщенні ліцею-інтернату за адресою: м. Чернівці, вул. Луковецька, 29.

Зарахування до ліцею проводиться на конкурсній основі за результатами оцінювання загальноосвітнього рівня знань та визначення придатності навчатися у ліцеї-інтернаті.
Оцінювання загальноосвітнього рівня знань кандидатів здійснюється у процесі виконання вступних випробувань з математики (письмово) та української мови (диктант).

Визначення придатності навчатися у ліцеї здійснюється шляхом проведення медичного огляду кандидатів, психологічного відбору та рівня фізичної підготовленості.

Умови прийому до ліцею оприлюднені на сайтах Чернівецької міської ради (www.city.cv.ua) та міського управління освіти (www.osvita-cv.narod.ru).

За довідками звертатись за телефонами (0372) 52-24-71, 52-73-34.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату Чернівецької міської ради

У 2009 році Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат проводить прийом учнів на навчання до 8, 9 та 10 класів військово-спортивного профілю навчання та до загальноосвітніх класів більш ранніх ступенів навчання.
Право вступу до ліцею-інтернату мають юнаки і дівчата, які у поточному році закінчили 7, 8 або 9 класи середньої загальноосвітньої школи, придатні за станом здоров’я навчатися у ліцеї-інтернаті та по його закінченню бажають продовжити навчання у вищих навчальних закладах спортивного спрямування, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, Збройних Сил України та Служби безпеки України.

Порядок проведення відбору кандидатів на навчання у ліцеї-інтернаті
Для вступу до ліцею-інтернату батьками або особами, які їх заміняють, подається заява на ім’я директора ліцею-інтернату.
До заяви додаються такі документи:
• характеристика зі школи, завірена директором школи;
• копія свідоцтва про народження;
• копія табеля про успішність, завірена директором школи або свідоцтво про базову середню освіту;
• довідка про склад сім’ї та реєстрацію (форма №3);
• 2 фотокартки 3×4 см (без головного убору);
• довідка про проходження медичного огляду (облікова форма МОЗ України № 086-у), до якої додаються:
• довідка про щеплення;
• дані про флюорографію органів грудної порожнини (з 15 років);
• електрокардіограма;
• результати загального аналізу крові, сечі, аналіз калу на я/г;
• папка-швидкошивач.

Документи подаються до приймальної комісії особисто щодня з 9.00 до 16.00 (крім вихідних і святкових днів) в період з 01 червня по 10 серпня 2009 року. Вступні випробування проводяться з 12 по 14 серпня 2009 року за окремим графіком у приміщенні ліцею-інтернату за адресою: м. Чернівці, вул. Луковецька, 29.

Порядок зарахування до ліцею-інтернату

Зарахування до ліцею проводиться на конкурсній основі за результатами оцінювання загальноосвітнього рівня знань та визначення придатності навчатися у ліцеї-інтернаті.
1) Оцінювання загальноосвітнього рівня знань кандидатів здійснюється у процесі виконання вступних випробувань з:
• математики – письмово;
• української мови – диктант.

2) Визначення придатності навчатися у ліцеї здійснюється шляхом проведення медичного огляду кандидатів, психологічного відбору та рівня фізичної підготовленості.
Медичний огляд проводиться лікарем ліцею-інтернату. За результатами медичного огляду виноситься висновок “придатний” або “не придатний” до навчання у ліцеї-інтернаті.
Психологічний відбір проводиться у вигляді оцінювання індивідуальних психологічних якостей та рівня нервово-психічної стійкості. Індивідуальні психічні якості кандидата оцінюються як “пройшов психологічний відбір” або “не пройшов психологічний відбір”.
Оцінювання рівня фізичної підготовленості кандидатів проводиться у процесі практичного виконання фізичних вправ:
• юнаки, випускники 7-8 класів, – підтягування на поперечині, біг на 100 метрів; дівчата – згинання і розгинання рук в упорі лежачи, біг на 100 метрів;
• юнаки, випускники 9-х класів, – підтягування на поперечині, біг на 1000 метрів; дівчата – згинання і розгинання рук в упорі лежачи, біг на 100 метрів;
За результатами вступних випробувань складається загальний рейтинговий список. Вступники, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до ліцею-інтернату наказом директора на підставі рішення приймальної комісії до 25 серпня 2009 року.
Поза конкурсом (за умови позитивного складання вступних випробувань) зараховуються:
• діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,
• діти працівників Міністерства внутрішніх справ, Збройних сил України, Служби безпеки України, Міністерства надзвичайних ситуацій, що загинули при виконанні службових обов’язків, які здатні за станом здоров’я навчатися в ліцеї-інтернаті.
За окремим конкурсом зараховуються:
• переможці ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад;
• діти військовослужбовців;
• діти, у яких немає одного з батьків;
• діти з багатодітних сімей;
• діти учасників ліквідації аварії на ЧАЕС;
• діти, які визнані Законом, як постраждалі в наслідок Чорнобильської катастрофи;
• обдаровані і талановиті діти, які є учасниками або переможцями спортивних змагань різних рівнів;
• вступники, які закінчили 7, 8 класи на відмінно і нагороджені «Похвальним листом», закінчили 9 клас і отримали свідоцтво про базову освіту з відзнакою.
Проїзд до ліцею-інтернату та у зворотному напрямку здійснюється за власний рахунок.
Зарахування до загальноосвітніх класів більш ранніх ступенів навчання відбувається без конкурсу.

Довідки надаються за телефоном (0372) 52-24-71, 52-73-34.

(с) Прес-центр міської ради


Tags: , ,