Вистава МАДАМ БОВАРІ – Я. Стельмах за Г. Флобером

(зображення клікабельне)

Я. Стельмах за Г. Флобером
МАДАМ БОВАРІ
драма

Одна з найніжніших і найпристрасніших жінок у світовій літературі – Емма Боварі, героїня відомого роману Гюстава Флобера «Мадам Боварі». Автор сценічного варіанту – Ярослав Стельмах створив п’єсу-розповідь самої Емми про її власне життя.
Емма живе у провінції з добрим чоловіком, який вже їй давно набрид, і мріє про велике кохання. Її мрії здійснюються, але після кожної нової пристрасті приходить розчарування. Позашлюбні зв’язки Емми з двома чоловіками змушують її вдаватись до величезних боргів, через неспроможність сплати яких вона зрештою закінчує життя самогубством.
Видовищна вистава з яскравими костюмами, оригінальними декораціями і чудовим акторським ансамблем.
У головній ролі Христина Зборлюкова.

(с) Прес-служба театру ім. О.Кобилянської

А театральну афішу на лютий місяць 2009 року можна подивитися тут.

 • Вадім

  Я вирішив написати своє враження після побаченого мною вчора. Це було те, що ми і чекали, але наші ілюзіі які приховані нами, будують щось заплутане та сховане в великі ящики нашого підсвідомого світу. Стиль драми заповнює очіковане відчуття глубоко-філосовських вражень побаченого. Одним із кульмінаційних моментів був кінец, а головною та солодкою ємоцією бул перелом свідомості, а саме дія де ми змогли побачити зміну ілюзіі: коли з дивних не зрозумілих пристроїв зьявилися гроби, які з самого початку не давали ні кому відповіді, що це таке. Але коли актори почали заберати майно Боварі і вибудовувати її могильний ящик який був з трьома слоями, по бажаню чоловіка мадам…

  Цей єпізод змусив зламати все що будувалось на протязі всієї драми. Та головним екшеном були касові слова головної актриси..

  Висновок: драма зробила, що мала зробити…я та мої друзі були задоволені, а головний мій девіз: „цього ти по ящику не побачиш, це потрібно побачити та відчути” Сюжет дуже сильний він показав життя ілюзій, яке присутнє у кожній людині, та з цим потрібно поробиться, тому що виходу не має..це нам показав трагічний кінець життя мадам Боварі…людина яка опустила свої руки та вбила свої ілюзіі які не давали їй спокою, а головне які вона сама і створила…де вкінці вона запитала: хто зробив мене такою нещасною?!

  Шедевр!!!

 • Lekssus

  О, дякую за враження)

  Можливо, таки потраплю на виставу, а то на прем"єру уже не було квитків.

 • Геннадій

  Перепрошую, яким чином можна потрапити на сайт вашого театру? Адреса, яка повідомляється, не відрповідає. Якщо є можливість, то допоможіть мені потрапити на сайт. З повагою, глядач

 • Боюся, що сайт драмтеатру вже дуже і дуже давно на реконструкції, яка невідомо коли скінчиться (мабуть, тим сайтом ніхто і не займається)

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото