Вірю – не вірю

Фото – з блогу Юлії Тимошенко, із публікації під назвою “Читаю ваші коментарі


______________________________________

А це – подібне фото усім нам відомого політика:


______________________________________

У чому різниця? – а в тому, що
в першому випадку – НЕ ВІРЮ, і це однозначно;
в другому випадку – ВІРЮ, хоч, можливо, і не варто вірити.

Деколи важко зрозуміти – навіщо наймати дорогущих західних чи східних піарщиків, коли продукт діяльності усе одно РАДЯНСЬКИЙ?
Ну коли вже скінчиться оця наша “показушність”?

При усій повазі, НІЧОГО ПРИРОДНЬОГО на фото Юлії Володимирівни немає: ані обстановка, ані ноутбук, ані вона з руками на ньому, ані, тим більше, запевнення, що Вона читає наші коментарі. Очевидно, що це – просто смішно (про що у коментарях до тієї ж публікації можна багато вичитати).
Звісно ж! – нашим можновладцям соромно було б показатися на фото у такій “робочій” обстановці як у Барака Обами. Статус, знаєте, не дозволяє:)

В той же час фахівці висувають і масу претензій до фоти Обами: мовляв, деякі пристрої просто несумісні з макбуком; і пакмен, що збирається зжерти яблучко, також досить суперечливий (хоч і симпатичний).

Загалом – ось фотографії з білого дому США. Система така: найняли фотографа, дали йому кімнату у білому домі – і він просто багато фотографує і викладає публічно ці фоти.
Усе дуже просто.
Тут дійсно видно, що люди працюють, тут не кілька показушних фото.

Подвійна брехня: я знаю, що роблю показушне нереалістичне фото, і я знаю, що усі, хто його бачитимуть – прекрасно знатимуть про це. І вони знають, що я знаю.
І – усі усіх розуміють, усім добре.

Привид СОВКА ходить поміж нас(


Tags: , ,