Військово-патріотичний збір типу “Зарніца”

Годину тому в прямому ефірі в рамках спільного проекту 5 каналу та УНІАН відбулася прес-конференція представників Громадянської позиції та громадського руху “За майбутнє” – де було публічно представлено проект «Військово-патріотичний збір» (пряма мова):

Проект «Військово-патріотичний збір» проходитиме 1-3 травня 2009 року у Київській області, Фастівського району, станція Вишняки. Проект проводиться під лозунгом: Ми любимо Україну! Ми захищаємо Україну! Ми За Майбутнє України!

Проект розглядається як принципово новий молодіжний фестиваль. В ньому закладена військово-патріотична тематика. Кожний учасник зможе відчути себе військовозобов’язаним та прожити три дні на полігоні в колі однодумців. Проект супроводжується спортивними змаганнями, проведенням стройового огляду та конкурсом форм учасників, військовими навчаннями, туристичною та культурною програмою.

Метою проекту є об’єднання та виховання всебічно розвинених молодих людей, стимулювання підвищення суспільної активності сучасної молоді, сприяння формуванню активної життєвої позиції громадян України.

Серед завдань проекту можна виділити:
– підвищення ерудиції молоді, її всебічний розвиток;
– виховання фізично та психічно здорового молодого покоління України;
– забезпечення якісного, культурно-насиченого студентського дозвілля;
– покращення соціальної атмосфери в навчальних закладах та основних осередках спілкування та становлення сучасної молоді;
– загартування майбутніх захисників та основних розбудовників української держави;
– налагодження партнерських та дружніх відносин між представниками різних поколінь людей з – популяризація ідей демократії, громадянського суспільства та поглядів на майбутній розвиток України.
(читати повністю в оригіналі)

Цікаво що з того вийде: загалом, 1-3 травня – це лише перший етап; другий, – зазначив пан Гриценко, планується провести в Севастополі, і там візьме участь вже не понад 500 осіб, а значно більше. “Можливо, до півтори тисячі чоловік”.

Якщо ж згадати радянську “зарніцу” і завзяття, з яким юнаки брали участь в заході, – можна припустити, що за адекватної реалізації проект має усі шанси на успіх


Tags: , , ,