VІІ Регіональний фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини”

з 22 по 30 жовтня 2011 р.
Запрошуємо театральні колективи взяти участь у VІІ Регіональному фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини», що відбудеться у Чернівцях, у приміщенні Чернівецького академічного українського обласного музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської у період з 22 по 30 жовтня 2011 року.

Фестиваль заснований у 2003 році. З кожним роком фестиваль стає популярнішим, потрібнішим. Великий успіх цього фестивалю показує зацікавленість буковинського глядача до театрального мистецтва.

Заявки на участь прохання надсилати на нашу електронну адресу: dramteatr@i.ua або поштову адресу: 58000 м. Чернівці, Театральна пл., 1. Чернівецький академічний український обласний музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської

Контактний тел. (0372) 52-26-49, 52-71-77.
Дирекція фестивалю забезпечує учасників добовим фінансуванням та проживанням у готелі. Усі транспортні витрати – за рахунок театрів-учасників.
Сподіваємося на приємні зустрічі на фестивалі.

Про фестиваль

У своєму творчому доробку Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської має заснований у 2003 році фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини». Він був створений з ініціативи театру і має на меті популяризацію театрального мистецтва в Чернівцях. Засновниками фестивалю є Міністерство культури і туризму України, Львівське регіональне відділення Національної спілки театральних діячів України, Чернівецька обласна державна адміністрація, Управління культури і туризму Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської. Регіональний фестиваль комедії „Золоті оплески Буковини” проводиться щорічно у жовтні-листопаді. За роки існування фестивалю у ньому взяли участь близько 20-ти театральних колективів зі Львова, Рівного, Тернополя, Чернігова, Івано-Франківська, Вінниці, Луцька, Києва, Мінська, Ясс та інших міст.

(с) Наталка Федорович, завліт Театру


Tags: , ,