Відкриття Малої сцени Чернівецького академічного театру ім. О. Кобилянської

Отже, Малу сцену відкрито!

Формат наступний: центр “великої сцени” (десь прямокутник 5 на 10 метрів) грає роль “малої”; решта – відділена рядом поламаних стільців – площа слугує місцем для глядачів по обидва боки сцени (там і там – три ряди стільчиків),тобто глядач знаходиться у якомусь метрі від акторів.
Відповідно, кількість місць дуже і дуже обмежена…
А ще – жива фортепіанна музика протягом усієї вистави.

___________________________________________________

______________________________________________

Глядачі розмістилился у три ряди. Всього-навсього (з двох протилежних боків)

__________________________________________________

Натомість, багато порожніх стільців мали щастя спостерігати глядачі над сценою

 • Lekssus

  Ну як уже стає традицеєю ділитись враженнями від перегляду вистав у нашому театрі, то і я поділюсь своїми думками від перегляду вистави "Сойчине крило".

  18.30 – до зали ще не пускають, а всіх аж розпирає від цікавості, що то є таке мала сцена, де вона там, як розміщена, розмови у кулуарах лиш про це.

  Ну от, відкрились двері, ласкаво просимо бідіймайтесь на сцену. І, о боже, декорації просто приголомшливі, хвилин зо п"ять з відкритим ротом усе то роздивляєшся (мені чогось згадався Федірко зі своїми стільцями)переварюєш усе побачене.

  Починається вистава, перших хвилин 10 постійно хотілось якось датись назад, бо актори знаходились ну буквально у метрі від тебе. А потім звиклось, навіть забулось.

  Хоча актори і досить молоді, але грали дуже гарно, викладались на всі сили. Там було , ну майже, не можливо "філонити" глядач у метрі, і все бачить – твої рухи, твої очі, вираз твого обличчя, емоції. Тому акторам я кладу найвищий бал який тільки можна. Молодці.

  Досить цікавою була українська мова, верніше вживалось дуже багато слів,про значення яких навіть і я спочатку не здогадувалась. То не знаю як здогадувалась і розуміла почуте моя родичка, яка уркаїнську мову не дуже і знає. Але то її особисті проблеми)

  То підсумовуючи скажу, що прем"єра вистави "Сойчине крило" і відкриття молої сцени пройшли на біс:)))

 • Ну що ж:)

  приємно, що "мала сцена" ВІДБУЛАСЯ і ВДАЛАСЯ:))))

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото