Відкрилася «Найкраща кав’ярня на розі Університетської та Сковороди»

Сьогодні відбулося відкриття невеликої, але затишної кав”ярні на розі вулиць Університетської та Сковороди.

Як і обіцяли анонси – присутні отримали трохи літератури від Олександра Бойченка, який читав власну прозу з ще не виданої книги “Аби книга” та трохи музики від Миколи Доляка – так що сподівання власника закладу Василя Дроняка, щодо трохи культурної кав”ярні – цілком виправдалися.

===
===

А приємні дрібниці, як ото меню у вигляді повноцінної книги, мозаїка на стіні з зерен кави, книжки на полицях – сьогодні у такому тісному колі створили дійсно неповторну атмосферу мистецької вітальні.

Близько п”ятдесяти людей, що були присутні на відкритті, мали змогу безкоштовно посьорбати кави, а пізніше і гарного вина від Святослава Померанцева, оскілька кав”ярня буде одним з місцем проведення міжнародного поетично-мистецького фестивалю «Meridian Chernowitz».

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото