Відбувся фінал конкурсу “Університет має талант”

У ньому взяли участь 20 найталановитіших студентів Чернівецького національного університету                        ім. Ю. Федьковича. Кожен показував те, чим найбільше хотів здивувати чи вразити компетентне журі у складі ректорату вузу та діячів мистецтва.

Цікаво, що найбільше номерів були вокальними із вкрапленнями етносу, репу та попси. Проте переможцем конкурсу став танцюрист, студент інженерно-технічного факультету Павло Берник. Хлопець впродовж всього життя займається спортивними танцями і вже двічі був учасником відомого телепроекту «Танцюють всі». Хоча перед виступом на університетському конкурсі хвилювався більше, аніж у проекті. «Просто тут мої близькі, одногрупники, викладачі, – каже Павло. – Я дуже хвилювався про свій виступ. Адже мені ще треба навчатися в цьому закладі».

Ректор ЧНУ імені Юрія Федьковича Степан Мельничук вручив володареві гран-прі конкурсу «Університет має талант» диплом та грошову премію в сумі 1000 грн. За перше, друге та третє місця студентів нагородили грошовими преміями в сумі 700, 500 і 300 грн відповідно.

Всі інші учасники конкурсу отримали дипломи та пам’ятні футболки з логотипом університету.

ЧНУ


Tags: , , ,