ХІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута»

У 2011 році відбудеться ХІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута», котрий протягом своєї діяльності сформував українську національну музичну масову культуру і є основним постачальником нових імен для української естради.
У 2010 році з березня по грудень, згідно з Планом роботи Міністерств України: культури і туризму, освіти і науки, у справах сім’ї, молоді та спорту по всій Україні відбудуться 27 відбіркових конкурсів ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Червона рута – 2011». Переможці отримають право виступати у фіналі фестивалю.
Чернівці – вже 19-те місто, де будуть проходити відбіркові конкурси.

Отож Чернівецький обласний відбірковий конкурс відбудеться 9-10 жовтня 2010 р. у Центральному палаці культури (м. Чернівці, площа Театральна, 5).
У межах проведення конкурсу також відбудеться практичний семінар з фольклору за участі провідних фольклористів України. В кінці якого всім учасникам будуть безкоштовно надані матеріали з фольклору: компакт-диски із записами зразків фольклору; перелік літератури з музичного фольклору; рекомендації для виконавців автентичного фольклору; навчальні робочі програми з традиційного народного співу та гри на традиційних музичних інструментах; самовчитель гри на старосвітських музичних інструментах (кобза, бандура) із нотами.

Загальна кількість конкурсантів становитиме понад 4 тис. виконавців з усієї України. Будуть представлені більшість районних центрів та сіл. Спеціально для участі у конкурсах буде створено і виконано близько 6 тисяч нових пісень українською мовою.
Відбіркові конкурси проводяться за музичними жанрами: поп-, сучасна танцювальна, рок-, акустична та інша музика, український автентичний фольклор. На кожному конкурсі відбираються переможці, а також декілька резервістів, котрі отримують право виступити на заключному етапі фестивалю та представити свій регіон на всеукраїнському рівні.

Майже 90% відомих, популярних в Україні та за її межами вітчизняних виконавців, відкриті «Червоною рутою». Серед них: Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Руслана, Сестри Тельнюк, “Кому вниз”, “Брати Гадюкіни”, “ВВ”, “Скрябін”, “Піккардійська терція”, “Тартак”, “Танок на майдані Конго” та багато інших.
За довідками та для подання заявки на участь звертайтеся:

в Обласний учбово-методичний центр культури Буковини
(м. Чернівці, вул. Й.Главки, 1-А, кабінет методики традиційних жанрів)
телефони: 52-67-64, 095-514-67-05
ел. адреса для отримання форм заявок: bukcentre@ukr.net

Заявки та анкети також можна заповнити у районних та міських відділах культури.

Форми заявок та анкет можна отримати і
в районних й міських відділах у справах сім’ї та молоді, освіти і науки.

Дирекція фестивалю «Червона рута»
01033, м.Київ – 33, а/с 50, тел. (091) 307-30-52, (066) 880-38-32
електронна адреса: chruta@ukr.net; сайт: www.chervonaruta.info

Графік проведення обласного відбіркового конкурсу


Tags: , , , , ,