П’єса-казка “Весела валіза” А.Богачова, прем’єра

2-го січня у Чернівецькому академічному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської прем’єра новорічної казки для дітей «Весела валіза». Захоплююча історія про дивну валізу, у якій живе дивна господиня. У неї чудове ім’я – Горпина Торбина. Вона нікому не дозволить сумувати, ні діткам на вокзалі, ні дорослим злісним контролерам. Там, де Горпина – завжди свято. Горпина зустрічає діток Томку та Ромку, разом вони потрапляють у неймовірні пригоди, але все закінчується добре і новорічні дива таки стаються.


___________________________________________

Режисер Андрій Романов: «Казка про те, як діти, сидячи на вокзалі від нудьги вигадують, що у валізі живе така собі Горпина Торбина. І це чудово, бо казка нас вчить, що з будь-якої найнуднішої ситуації можна вигадати цікаву пригоду. Просто треба трішки пофантазувати. Ми намагалися створити позитивну новорічну ігрову казочку і, здається, у нас це вийшло. Тому запрошуємо усіх діток помандрувати разом Горпиною Торбиною, а батьків – поринути у казковий світ дитинства. Адже у кожному дорослому живе маленька дитина».

Запрошуємо також на інші вистави та новорічні ранки, які відбуватимуться з 2 по 10 січня.

У виставі грають молоді актори.

режисер-постановник – Андрій Романов
художник-постановник – Петро Магратій

(c) Наталка Федорович [dramteatr@i.ua], завліт Театру

  • Lekssus

    Шось не бачу на котру годину це дійство?

  • http://bukovynaonline.com/teatr-afisha-01-2010/
    ось уся афіша, в тому числі і ця п’єса

  • Lekssus

    тю, перший комент і цей стри

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото