“Вернись із спогадів”, прапори, РНБО та Зміїний

У Чернівцях в суботу презентуватиметься альбом «Вернись із спогадів. Володимир Івасюк»

За повідомленням управління культури і туризму облдержадміністрації, 14 лютого о 12 год. в палаці «Академічний» відбудеться презентація альбому «Вернись із спогадів. Володимир Івасюк», приурочена до 60-річчя композитора. В мистецькій імпрезі візьмуть участь автори альбому, друзі і побратими Володимира Івасюка, артисти обласної філармонії дует «Писанка»,
Павло Чоботов і Людмила Шапко та інші. На презентацію запрошуються всі, хто пам’ятає і шанує творчість нашого славетного земляка. Вхід вільний.

____________________________________

А легендарне засідання РНБО замало свої результати: Президент Видав Указ № 82/2009
Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 лютого 2009 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки України»

____________________________________

В той час як МЗС все ніяк не дійде згоди з “донецькими” в плані правильності розташування прапора України

____________________________________

Економічна правда ж докотилася до такого:

В связи с отсутствием в открытой печати текста решения Международного суда при ООН от 3.02.2009 г. думаю, что есть смысл заглянуть в первоисточники, то есть те нормативные акты, на основании которых данный суд, всесторонне изучив материалы, проверив полномочия сторон, порядок обращения в суд и подсудность вопроса данному суду, должен вынести законное решение.

Шкода, але змушені констатувати, що на офіційному сайті Міжнародного Суду не додумалися подивитися ані автор статті, ані редактори видання.
Нашу статтю, вочевидь, також ніхто не бачив: дійсно – кому потрібні дрібні видання, коли такі імениті мають власну компетентну думку?


Tags: , , , , , , , ,