Вечір хенд-мейду

В “Українській книзі” відбувся нестандартний вечір хенд-мейду за участю двох майстринь Юлії Осташевської та Ксені Рижак. Творчість цих дівчат виглядає настільки привабливою та неймовірною, що не хочеться більше обирати близьким людям дорогі подарунки.

null

Юлія  Осташевська займається виготовленням  ексклюзивних листівок ручної вітальні листівки наповнені красою та витонченістю, насиченою кольоровою гаммою, а серед ніжних стрічок та квітів відчувається справжня жіночність та вишуканість.

 Для створення  листівок Юлія використовує різноманітні техніки малювання та аплікації  декоративними матеріалами. Матеріали, тобто папір, ґудзики, стрічки та бантики, вона замовляє в інтернет-магазинах, оскільки в Чернівцях немає спеціалізованих місць продажу необхідної атрибутики. Також вона презентувала цілу серію різдвяних листівок. Новорічні візерунки, сніжинки та яскраві кольори обіцяють зробити цьогорічне Різдво справді казковим!
null

 

Ксеня Рижак теж доводить, що жодна куплена річ ніколи не зможе перевершити витвір зроблений руками. Її сережки ? унікальні та оригінальні. Виготовляє майстриня їх з полімерної глини, пластики, тканини, навіть з радіодеталей. Зізнається, що старий телевізор, знайдений в дідуся в комірчині, пішов повністю на прикраси.

 

Фішкою хенд-мейду Ксені стали сережки з малюнками Євгенії Гапчинської, які дівчина роздрукувала та майстерно  ними прикрасила свої сережки.
null
Також під час майстер-класу дівчата продемонстрували як створюються їхні витвори. Дійство відбувалось під легку музику Олексія Іванкова. По закінченню вечора глядачі з радістю розкуповували листівки та сережки, а частина зібраних коштів буде передана дитячому інтернату.

 null

 

Автор: Юля Рогозевич [yulia-asap@mail.ru]
Фото: Микола Угрин


Tags: , , , ,