WEB-конференція: сьогодні на запитання відвідувачів БукІнфо відповідатиме президент “Буковини” Василь Федорюк

16 березня (з 16 до 17 години) на сайті БукІнфо відбудеться чергова веб – конференція. На Ваші запитання відповідатиме президент ФСК “Буковина” Василь Федорюк. Шанувальники “Буковини” зможуть почути аналіз виступів чернівецької команди в першості України, а також дізнатися про перспективи клубу в новому сезоні.

Відвідувачі сайту також матимуть можливість поспілкуватися з новим головним тренером “Буковини” Миколою Трубачовим, який минулого сезону тренував харківський “Арсенал”.

Уболівальники “Буковини” можуть ставити запитання Василю Федорюку та Миколі Трубачову вже зараз – www.bukinfo.cv.ua

БукІнфо, (с) www.bukinfo.cv.ua

  • Саньок

    Ознайомившись з матеріалами, що мають місце в мережі Інтернет, прихожу до висновку, що це прийшли чергові авантюристи. Чому вони не вивели "Арсенал" в першу лігу? Що їм завадило?

    Народу кинули кістку – поміняли Мглинця. Уявляєте наскільки остогид народу цей Мглинець, що навідь не помічають тієї драматичної ситуації в команді яка насувається.

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото