Ваша Надія завтра в Буковині

07 квітня 2009 року о 14:00 в конференц залі бізнес центру «Буковина» (м. Чернівці, вул. Головна,141) відбудеться прес-конференція на тему:

1.«Зупинимо свавілля» або ні Закону про колекторів!
2. Презентація нового виду діяльності антиколекторів «Я тобі, а ти мені!», або як погасити кредит і отримати депозит без колекторів та шахраїв.
3. Презентація громадської антикризової та антиколекторної приймальні в м.Чернівці.

Робочою групою при Міністерстві юстиції 27 березня 2009 року завершено розробку проекту Закону, який покликаний законодавчо врегулювати діяльність колекторів в Україні. Міністр по закінченню сказав, що на протязі тижня організації, що здійснюють колекторську діяльність, повинні надати зауваження та пропозиції до законопроекту. Після чого узгоджений варіант законопроекту буде запропонований у якості законодавчої ініціативи.

Антиколекторна компанія «Ваша Надія» та й напевно більшість позичальників чи потенційних боржників в України турбує діяльність так званих колекторських фірм. Вони появились три роки тому, але тільки тепер влада їх «замітила». «Епідемія», тобто їх масова поява пов’язана з тим, що в умовах фінансової кризи люди, які залишилися без зарплати або інших доходів – втратили й можливості вчасно повертати кредити.
Банки ж, які в останні роки активно привчали людей жити в борг, «раптом» виявили велику кількість «проблемної заборгованості», тобто загрозу неповернення кредитів. Отут і почали з’являтися, як гриби після дощу, колекторські фірми, кількість яких на українському фінансовому ринку наразі досягла 50-ти… Спроба цю діяльність узаконити в найкоротші терміни і будь-якою ціною викликає тривогу у всіх правозахисників та антиколекторів України, а тому на прес-конференції буде зроблено офіційну заяву з цього питання від імені асоціації антиколекторів та правозахисників, а також громадських рухів та всіх хто сповідує принцип «Зупинимо свавілля».

Узаконення колекторської діяльності без участі громадськості (позичальників, вкладників, правозахисників, антиколекторів та громадських організацій) є черговим свавіллям влади.
Цьому будуть протистояти антикризові приймальні, які взяли початок в Івано-Франківську (Створили їх ГО «Народний антикризовий спротив» та ГО «Івано-Франківська правозахисна організація «Ваша Надія»).
Такі ж приймальні будуть створені по всій Україні, а 07 квітня 2009 року відкриється і в м. Чернівці по вул. Хотинська 3-М поверх 1. Вони створюються для надання своєчасної швидкої юридичної та кваліфікованої допомоги людям, які потерпіли та можуть потерпіти від свавілля колекторних компаній, банків, кредитних спілок. В кризовий період найчастіше обманним шляхом фінансові установи без суда і слідства, порушуючи закони та Конституцію України оволодівають майном позичальника, втручаються в особисте життя та порушують недоторканість оселі.
Є випадки, коли після відвідин колекторів люди вдаються до самогубств.

Тимчасовий адміністратор «Надра Банку» Валентина Жуковська заявила, що дуже скоро позичальники і вкладники зможуть зробити «бартер», тобто депозити поміняти на майно позичальника. В Україні пішла хвиля, так званої, «комерції» на викупі депозитів чи повернення депозитів за «відкат». Ці схеми «успішно» працювали при поверненні експортерам ПДВ, а тепер його приміряють на депозитах. Антиколекторна компанія «Ваша Надія», громадська організація антиколекторів та правозахисників «Ваша Надія» координаційна рада асоціації правозахисників та антиколекторів України «Ваша Надія» береться у всіх регіонах де є наші представництва розпочати рух: «Я тобі, а ти мені!», або як погасити кредит і отримати депозит без колекторів та шахраїв».
На прес-конференції буде йти мова:
– про проблеми кредитної спілки «Хрестиянська злагода» та дано буде механізм вирішення проблем вкладників, в першу чергу Чернівецької філії цієї спілки.
– про проблеми позичальників та вкладників банків, кредитних спілок та про шахрайські схеми з фінансами і майном за участю нотаріусів, банкірів, колекторів, БТІ та інших «делків» та шахраїв.
Учасники пресконференції:
– Федір Олексюк – голова координаційної ради асоціації антиколекторів та правозахисників України «Ваша Надія», засновник першої в Україні антиколекторної компанії «Ваша Надія»;
– Володимир Яворовський – представник громадської правозахисної організації «Ваша Надія», координатор громадської антикризової та антиколекторної приймальні в м. Чернівці;
– Петро Герей – директор антиколекторної компанії «Ваша Надія» в Чернівецькій області;
– Денис Мисечко – голова громадської правозахисної організації Ваша Надія»;
– Микола Жабка, потерпілий від дій кредитної спілки, член громадської правозахисної організації «Ваша Надія»;
– Негрич Тарас, потерпілий від свавілля «делків» та шахраїв за участю нотаріуса та БТІ.
– Володимир Галюк, поручитель, що потерпів від дій колекторів та банку.
– Юрій Кульпа – директор антиколекторної компанії «Ваша Надія» в
Івано-Франківській області
– Гринчук Юрій – потерпілий, що ніколи не отримував кредиту і не був поручителем від колекторної компанії ТОВ «Кредитекспрес Юкрейн Ел.Ел.Сі» та ВАТ «Плюс Банк».

Після закінчення прес-конференції учасники можуть ознайомитись з роботою громадської антикризової та антиколекторної примальні.

(с) Директор ЮОАК «Ваша Надія» в Чернівецькій області П.Герей

ПС
Прес-реліз розміщено абсолютно безкоштовно.


Tags: , , ,