Вадим Красноокий (MAD HEADS XL) – невеличке інтерв’ю для Буковини online

Інтерв’ю провела Акентьєва Мирослава [slava_ansuz@rambler.ru]
Фото люб’язно надав Вадим Красноокий

Ще 8 жовтня у день концерту „ З Україною в серці” лідер гурту MAD HEADS XL люб”язно погодився на інтерв”ю з нашим виданням.

1. Вадиме, Чернівці – не перше місто, де Ви виступаєте в межах цієї мистецької акції, розкажіть, як Вас приймала публіка? Чи були якісь непорозуміння чи неприємні моменти?
Публіка на цих концертах прекрасна, дуже позитивна. Нам вже доводилося виступати як на заході, так і на сході країни, скрізь зустрічають дуже тепло. Ніяких неприємностей, окрім дрібних технічних неполадок, які трапляються на будь-яких концертах, і навіть не завжди помітні для публіки, протягом туру поки що не відбувалося.

2. Я б не дуже хотіла торкатися політичної сторони, але чи вас дратують питання про Вашу політичну визначеність? Принаймні, тепер?
Ні в якому разі. Адже ми для того і поїхали в цей тур, щоби публічно засвідчити свою політичну визначеність.

3. Ви страшенно зайнята людина і практично щодня маєте концерти, чи встигаєте відпочивати з сім”єю? Цього літа десь були? І де ви любите відпочивати? На морі?;)
Я справді люблю відпочивати на морі, але іронія долі така, що останні років із п’ять мені вдавалось бувати на узбережжі лише з концертами, а з відпочинком не складалося. Адже літній період в сенсі гастрольного графіку у нас найбільш насичений. Тому пісенька про море була для мене ж самого такою собі дражнилкою. Лише в цьому році я нарешті розірвав зачароване коло і все таки вибрався на курорти, причому вдалося навіть двічі – в Таїланд і в Туреччину. Але ще до того, враховуючи свої труднощі із літнім відпочинком, я спробував навчитися відпочивати взимку, для чого побував в Карпатах. Мені дуже сподобалися гірські лижі, я навіть охолов щодо моря. Ось тепер не можу дочекатися снігу.

4. Скільки вже вашому сину? Чи вистачає часу, щоби приділити йому увагу за такого напруженого графіку?
Сину зараз майже 5 років, і спілкування з ним є наразі моїм улюбленим видом відпочинку. Звичайно, часу завжди не вистачає, але я намагаюся знаходити його якомога більше, навіть жертвую інколи важливими справами. Діти в такому віці дуже швидко змінюються. Буває, ми не бачимося по декілька тижнів, і при наступній зустрічі це вже інша людина. Тому стараюся нічого не пропустити.

5. Певно у кожному місті вас запитували про Ваш новий проект «УкраїнSKA». Що це – окремий самостійний проект чи його ж все таки треба розглядати як один з проявів вашої творчості? Чи будуть окремі альбоми суто з українськими піснями?
Наразі ми розглядаємо УкраїнSKA як окремий проект, окрему концертну програму, де звучать тільки народні пісні. Зараз ми починаємо це все записувати на студії, тому альбом суто українських народ пісень буде обов’язково. Можливо і не один. Разом з тим, на концертах ми поки що змішуємо репертуар, коли виступаємо як MAD HEADS XL, виконуємо дещо з УкраїнSKA, і навпаки. Гадаю, коли буде готовий цей альбом, коли ми почнемо запускати пісні УкраїнSKA на радіо і ТБ, проект піде в самостійне плавання, а з програми MAD HEADS XL ми народні пісні приберемо.

6. Кажуть , що для виступів «УкраїнSKA» у вас є спеціальне вбрання – сучасний одяг з етнічними елементами?
Справді, під цей проект наші дизайнери розробили дещо особливе. Ідея в тому, щоб поєднати українську традицію з рок, панк і ска стилістикою. Поки що таких речей небагато, але розробка триває. Ми також збираємося поспілкуватися із іменитими українськими модельєрами на рахунок того, чи не зацікавиться хтось із них розробити свою колекцію в такому стилі.

7. Вам таки вдалося прогулятися Чернівцями, що вам особливо запам’яталося?
Вас впізнавали на вулицях?
У нас із Чернівцями особливі стосунки. Звідси походять сестри Оля і Віра Іщук, дівчата, які багато в чому допомагають нам в плані візуальної стилістики. Власне, вони ж і розробляли одяг для УкраїнSKA (навіть дещо робили власноруч), підбирали одяг для попереднього альбому MAD HEADS XL, робили дизайн багатьох наших дисків, мультиплікаційні відео кліпи (найвідоміший з них – на пісню Смерека), і ще багато чого. Так от, для них наш виступ у Чернівцях має особливе значення, і вони приїхали з нами на концерт. Відповідно, без екскурсії для мене теж не обійшлося, дуже сподобалося, шкода що часу було все таки мало. Треба буде ще до вас приїхати.

8. Набридають шанувальники?
Ні в якому разі. Набридають ті, хто бачив мене десь по телевізору, і вважають це достатнім приводом для того, щоб зі мною фотографуватися, хоча насправді не можуть навіть згадати назву групи. А справжні шанувальники, які знають і люблять нашу музику – таких завжди приємно бачити і чути.

9. У вашого мегахіта “… бо я на морі” у приспіві, власне на самому “.. бо я на…” мелодія дуже і дуже нагадує мелодію із саундтреку культового анімешного мультсеріалу “наруто” – чи дивитеся його, чи це просто випадковість?
Вперше чую про такий мультсеріал. Може вони в нас мелодію поцупили? ;)

10. І на сам кінець – Ваші побажання читачам Буковини Онлайн!
Посміхайтеся і будьте щасливі. Посміхайтеся в обличчя проблемам і труднощам. Коли не все гаразд у зовнішньому, матеріальному світі, пам’ятайте, що з нами завжди є світ внутрішній, духовний, повністю нам підвладний, і цінності його значно важливіші. Гарного настрою і побільше гарної музики! На все добре і нехай щастить!

[кілька фото від Вадима Красноокого – прим. ред.]

[майже «УкраїнSKA»! – прим. ред.]

Інтерв’ю провела Акентьєва Мирослава [slava_ansuz@rambler.ru]
Фото люб’язно надав Вадим Красноокий


Tags: , , ,