У Герці відбувся благодійний муніципальний бал

У вишуканій невимушеній атмосфері в одному з кращих ресторанів міста Герца мали нагоду поспілкуватися і відпочити учасники благодійного муніципального балу, який проводився у рамках традиційної Всеукраїнської акції “Милосердя”. Ініціаторами та організаторами заходу, який в подібній формі проводився в районі вперше, виступили районна державна адміністрація, районна рада, районний територіальний центр соціального обслуговування, відділ культури та туризму райдержадміністрації. На запрошення оргкомітету придбати квитки та взяти участь у благодійному балі відгукнулися близько 100 чоловік, серед яких місцеві голови, приватні підприємці, депутати всіх рівнів, керівники установ, підприємств, організацій, лідери політичних партій, директори шкіл, відомі вихідці з району тощо.

Всього від продажу квитків було зібрано більше 20 тис. грн., які перераховано на рахунок районного благодійного фонду “Милосердя” та в подальшому будуть використані для надання адресної допомоги малозабезпеченим, одиноким людям похилого віку, інвалідам, іншим соціально-незахищеним верствам населення району. Виступаючи перед присутніми, голова Герцаївської районної державної адміністрації Віктор Кришмару подякував їм за виявлену добру волю та душевну щедрість, підкреслив, що “сьогоднішня акція не є політичною і не проводиться в рамках передвиборчої кампанії. Про це свідчить те, що в залі присутні представники різних політичних партій, які без зайвого пафосу, високих слів і передвиборчих обіцянок спільно долучилися до благородної справи, допомогли тим, хто найбільше потребує уваги і підтримки”.
“Мешканці Герцаївщини завжди відгукувалися на чужу біду, переймалися проблемами тих, хто опинився у скруті, були ініціаторами та активними учасниками доброчинних справ, – зазначив голова райдержадміністрації. – В цьому ми в черговий раз пересвідчились і в ті трагічні дні, коли червнева повінь завдала колосального удару сім’ям нашого району. Посильну допомогу постраждалими добровільно надавали численні мешканці району та області, багато з яких і сьогодні в цій залі”. Наприкінці свого виступу Віктор Кришмару закликав присутніх і надалі спільно розв’язувати насущні проблеми усіх тих, хто чекає на допомогу та підтримку, та висловив сподіваюся, що цей заклик знайде щирий відгук та розуміння у всієї громади району. Організатори акції представили увазі присутніх мультимедійну презентацію з розповідями про сім’ї та мешканців району, що опинились в скруті, про дітей-інвалідів, одиноких непрацездатних малозабезпечених громадян. Впродовж вечора для благодійників виступав з концертною програмою відомий народний оркестр “Герцаївський край”, а творчим колективом районного будинку культури для них було організовано різноманітні конкурси.

Прес -центр ОДА


Tags: , ,