У Чернівцях виступатиме група підтримки «RED FOXES»!

________________________________________

По справжньому приємна новина для буковинських шанувальників спорту – під час відкриття прем’єрного для Чернівців Кубку України з боксу 26 жовтня 2010 р. у ФОК «Олімпія» виступатиме відома у всьому світі київська група підтримки «RED FOXES», яку свого часу єдину запросили для участі на Олімпійських іграх 2004 р. в Афінах і 2008 р. у Пекіні і яка регулярно виступає на європейських та світових спортивних форумах.

___________________________________________________

Ініціював запрошення «RED FOXES» до Чернівців спортклуб «Гешко», який чимало робить в плані пропаганди спорту і здорового способу життя, а цей візит безсумніву викличе чималий інтерес.

Виступ «RED FOXES» у столиці Буковини патронує депутат Чернівецької міської ради і голова Правління СК «Гешко» Валерій Чинуш.

_________________________________________________

Те, чим займаються “ReD Foxes”, тільки в нас називають групою підтримки, у світі це називається “черлідерс”. Існує всесвітня федерація, штаб-квартира якої у Токіо, регулярно проводяться чемпіонати світу та Європи з черліденгу.
2004 року зареєстровано й українську федерацію.
Хоча всі “руді лисички” — майстри спорту з художньої гімнастики, стартували вони, махаючи зелено-жовтими “віничками” на матчах БК “Київ”. А за кілька років стали одним з найкращих танцювальних колективів світу.
Почалося ж усе з жарту почесного президента столичного клубу Олександра Волкова: “Вдягніть дівчину лисичкою, нехай покаже нашому талісману Вовченяті, як треба ходити”. Коли придумували назву колективу, згадали ті слова, а після виступів на поєдинках московського ЦСКА з’явився додаток “ReD”.

Частина використаних матеріалів – sportbuk.com


Tags: , , ,