В Чернівцях пройде перший парад зомбі

В двадцятих числах серпня в Чернівцях вперше  відбудеться парад зомбі, організатором якого виступає всеукраїнська громадська організація “Креативна молодь”.
Перший парад зомбі в Україні відбувся у Києві 2009 року, а взагалі у світі – 2001 року в Сакраменто (Каліфорнія, США). Дана подія була організована з метою реклами нового фільму жахів на щорічному кінофестивалі – так в місті з’явилися кілька десятків «гуляючих» зомбі. А ось в жовтні 2003 року в Торонто (Онтаріо, Канада) відбувся перший зомбі-парад у вигляді флеш-мобу.

З того часу така ідея заполонила міста Північної Америки і є традиційним щорічним дійством.

Найбільший зомбі парад на теперішній час був організований у Піттсбурзі (Пенсільванія, США) – в ньому взяла участь рекордна кількість учасників – 1100 зомбі.
Навряд чи чернівецькими вулицями гулятиме більше тисячі переодягнених “зомбі”, але, як зазначив один з організаторів Артем Маловажний – близько сотні учасників має бути.

“Планували спочатку провести парад 24 серпня, але, мабуть, перенесемо на іншу дату. Кричати, шуміти та чіпати людей не будемо”. Та все ж, незважаючи на мирні наміри, Артем сумівається, що зможе отримати дозвіл на проведення параду в міській раді.

Отож, орієнтовно 21 серпня 0 14.00, поблизу фонтанів, що на Центральній площі, чекайте “зомбі” .

Група Вконтакті


Tags: ,