Усі на підтримку кандидатів!

Усе ближче день другого туру виборів Президента України – і тому цілком логічними є намагання обох кандидатів одержати публічну підтримку відЗа партнерської підтримки.
Будь готов на день Святого Валентина – поздравления, подарки, смс.
Thousands movies to download online for free.
якнайбільшої кількості різних видних політичних, культурних, наукових діячів; а також – різного роду організацій, як вітчизняних, так і міжнародних.
Переважно усі такі проголошення підтримки є традиційними і легкопрогнозованими, але при цьому деякі з них усе ж цікаво виглядають.

Так, Юлію Тимошенко підтримав “Обласний форум громадськості”, який об’єднав “понад 60 представників громадських об’єднань, благодійних організацій, творчих спілок, трудових колективів, політичних партій” (ЧОГО «Європейське партнерство», ВМГО «Батьківщина молода», ЧОГО «Європейський Рух», «Буковинський Козацький Кіш», Асоціація жінок-депутатів місцевих рад Буковини та інші) і відбувся 1 лютого у приміщенні клубу УТОГ.
Крім того, її ж підтримав і Світовий Конґрес Українців:

Світовий Конґрес Українців закликає всіх українських виборців, що „проживають на батьківській землі та за її межами, відчути особисту відповідальність та взяти активну участь у другому турі президентських виборів, віддавши свої голоси за кандидата, який служитиме інтересам України і українського народу, зміцнюватиме незалежність України, сприятиме утвердженню статусу української як єдиної державної мови та обере курс подальшої демократизації, українізації та інтеграції в європейське суспільство”.
Про це йдеться у заяві СКУ, розповсюдженій за київським часом в ніч на 2 лютого.

Але далі сталася таки досить дивна річ – Юлію ж Володимирівну підтримав і Конгрес румунів України:

Конгрес румунів України закликав співгромадян румунської національності підтримати у другому турі президентських виборів кандидатуру чинного Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.
Відповідну резолюцію ухвалили одноголосно понад 300 делегатів з Чернівецької, Закарпатської, Одеської областей та інших регіонів України на Всеукраїнської конференції Конгресу румунів України у Чернівцях.

Що вже саме по собі звучить якось дивно: адже румуни, що проживають у Чернівецькій області, традиційно голосують за Януковича; і це вже явний дзвоник про те, що різні “кишенькові” (чи й взагалі – фіктивні? тезнічні?) організації абсолютно явно і неприховано утворюються “під вибори” лише для того, щоб у потрібний момент висловити підтримку потрібному кандидату й надати певний людський та медійний ресурс.

Є така організація і у Януковича – так званий Союз молоді регіонів України (про який місяць тому широка громадськість мала щастя нічого й не чути) під керівництвом Андрія Пінчука; сильні, молоді, рішучі (як стверджує офіційний сайт).
Саме їхні білборди закликають громадян телефонувати в разі виявлення будь-яких порушень і формально можуть перебувати на своїх місцях і у переддень, і у день виборів – адже це ж ніяка не агітація, правда?
І, звісно ж, підтримує кандидата Януковича найпотужніший традиційний союзник – Русская Православная Церковь, Московский Патриархат.

Що також цікаво – з боку Юлії Тимошенко наводиться чимало посилань на публікації у відомих зарубіжних виданнях, які пророкують їй чималі шанси на успіх (The New York Times, The Los Angeles Times, Жеч- посполіта); у той час як у штабі Януковича якось не надто цитують “закордон”.

Є і такий формат – підтримка окремих осіб, як то Дмитра Павличка з його офіційним зверненням.

Загалом, збоку чудово видно хто кого підтримує і як – “від душі”, “за інтерес”, “за гроші” чи ще якось; і люди це дійсно усвідомлюють.
Лиш деколи шкода бачити колись потужні організації, які останніми роками окрім як на побігеньках у когось жодної діяльності і не здійснюють – така собі тінь минулого.

***************
У статті частково використано матеріали, надані Галиною Єреміцою [galka29_78@mail.ru], вільною журналісткою


Tags: ,