Результати конкурсу «Університет має талант»

__________________________________________________________________

Результати проведеного в Чернівецькому національному уніерситеті конкурсу “Університет має талант” :

І частинаогляд-конкурс художньої самодіяльності „Мистецькі презентації факультетів”:

Враховуючи специфіку та фахову майстерність аматорського колективу, який представляв факультет педагогіки, психології та соціальної роботи журі визнало його виступ найбільш професійним, відзначивши високий рівень підготовки (студентського та викладацького складу), виконавську майстерність, художній рівень репертуару, рівень диригентської інтерпретації, складність творів, рівень ансамблевої майстерності, артистизм сценічної культури.

1 місце Філологічний факультет

2 місце Ф-т історії, політології та МВ

3 місце Ф-т біології, екології та біотехнологій

4 місце Юридичний факультет

5 місце Філософсько-теологічний ф-т

6 місце Хімічний ф-т

7 місце Ф-т прикладної математики

8 місце Інженерно-технічний ф-т

Переможцями в окремих номінаціях визнані:

За оригінальність назви програми Факультет педагогіки, психології та соціальної роботи

За творчу самобутність та оригінальність Юридичний факультет

За патріотичне спрямування виконавської творчості Філософсько-теологічний факультет

Приз глядацьких симпатій Факультет біології, екології та біотехнологій

____________________________________________________

ІІ частинапівфінал конкурсу «Університет має талант»:

За результатами проведеного півфіналу до фіналу конкурсу «Університет має талант», який відбудеться у вересні 2010 р. у рамках святкувань 135-ї річниці від дня заснування Чернівецького університету увійшли:

1. Радиш Віталій – 2 курс, факультет комп’ютерних наук;

2. Вокально-інструментальне тріо – філософсько-теологічний факультет;

3. Кравченко Мар’ян – 2 курс, філософсько-теологічний факультет;

4. Марчук Олександр – 4 курс, філософсько-теологічний факультет;

5. Вокальний секстет – філософсько-теологічний факультет;

6. Фуштей Катерина – 2 курс, економічний факультет;

7. Фроляк Тетяна – 3 курс, економічний факультет;

8. Пілат Уляна – 4 курс, географічний факультет;

9. Ванзуряк Анна – 3 курс, географічний факультет;

10.Баран Альона – 3 курс, географічний факультет;

11.Шмараков Антон – 1 курс, фізичний факультет;

12.Фіжделюк Марина – 2 курс, філологічний факультет;

13.Кривенчук Олена – 4 курс, філологічний факультет;

14.Стик Любов – 4 курс, факультет іноземних мов;

15.Янчак Олеся – 1 курс, факультет педагогіки, психології та соціальної роботи;

16.Дует – Костик Тетяна та Григоряк Тетяна – 3 курс, факультет педагогіки, психології та соціальної роботи;

17.Марковський Павло – 2 курс, факультет прикладної математики;

18.Шпортій Таїсія – 2 курс, факультет фізичної культури та здоров’я людини;

19.Берник Павло – 3 курс, інженерно-технічний факультет;

20.Хореографічний ансамбль географічного факультету;

21.Мамонтова Анастасія (1 курс, коледж), Маковійчук Богдан (2 курс, факультет педагогіки, психології та соціальної роботи) – поєднати в одному номері;

22.Молода Оксана – 1курс, факультет біології, екології та біотехнології;

23.Недорубан Еліна – 2 курс, факультет педагогіки, психології та соціальної роботи;

24.Літовська Юлія – 1 курс, факультет прикладної математики.

Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво:

1. Остринська Людмила – 2 курс, філософсько-теологічний факультет;

2. Пасічник Тетяна – 2 курс, факультет біології, екології та біотехнології;

3. Дідичук Надія – 2 курс, факультет іноземних мов;

4. Креховецька Альона – 4 курс, факультет іноземних мов;

5. Сіщук Ольга – 1курс, філологічний факультет;

6. Легусова Ольга – 1курс, філологічний факультет;

7. Боднарюк Яна, Гудима Юлія – 3 курс, факультет педагогіки, психології та соціальної роботи;

8. Казмірук Тетяна, Труфин Аліна, Андрійчук Віра – 3 курс, факультет педагогіки, психології та соціальної роботи;

9. Ткачук Олександр – 3 курс, факультет історії, політології та міжнародних відносин.

Сайт ЧНУ


Tags: , ,