УМВС: Чернівецький прикордонний загін збрехав і зірвав операцію

Учора мас-медіа поширили інформацію про те, що На Буковині затримали трьох нелегалів з Пакистану;
а сьогодні прес-служба УМВС прокоментувала ці факти досить різко і з явними звинуваченнями на бік Чернівецького прикордонного загону:

Розповсюдження інформації, що не відповідає дійсності, через прес-службу Чернівецького прикордонного загону, зірвало заходи з затримання організатора транснаціонального каналу нелегальної міграції
16 лютого прес-службою Чернівецького прикордонного загону для ЗМІ була оприлюднена інформація про спільне затримання прикордонниками Чернівецького прикордонного загону, співробітниками відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України та СБУ в Чернівецькій області трьох громадян Пакистану, які намагались незаконно перетнути державний кордон України та Молдови. Також повідомлялось про затримання переправників – громадянина Молдови та 2-х громадян України. Дана інформація не відповідає дійсності, оскільки до затримання прикордонна служба не мала ніякого відношення. Прикордонників було проінформовано про дану подію після затримання.
Через передчасне інформування прес-службою прикордонного загону про даний випадок, були зірвані заходи із затримання організатора та інших членів транснаціонального каналу нелегальної міграції та наркотрафіку з України в Молдову.
Департаментом боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми МВС України спільно з відділом БЗПТЛ в Чернівецькій області було проведено ряд заходів по встановленню транснаціонального каналу нелегальної міграції з України в Молдову. В результаті чого працівники ДБЗПТЛ МВС України, ВБЗПТЛ в Чернівецькій області та СБУ України в Чернівецькій області провели операцію по затриманню нелегальних мігрантів – двох громадян Пакистану, та одного громадянина Шри-Ланки, а також одного із організаторів, громадянина Молдови, та двох громадян України, посібників переправлення нелегалів та наркотиків.

УМВС України в Чернівецькій області


Tags: ,