Україномовна версія міжнародного каналу “Euronews” коштує 85 мільйонів гривень

Кабінет Міністрів України планує створити україномовну версію міжнародного каналу «Euronews». Відповідне розпорядження було прийняте на засіданні Уряду 12 жовтня.

Згідно із розпорядженням, Державний комітет телебачення та радіомовлення повинен провести правову оцінку проекту договору між Національною телекомпанією і акціонерним товариством з обмеженою відповідальністю «Euronews» про створення україномовної версії міжнародного каналу «Euronews», в якому передбачено трансляцію і розповсюдження на території України місцевої україномовної версії міжнародного каналу «Euronews» (24 години на добу, 7 днів на тиждень) та забезпечити укладення зазначеного договору.

Виконання рішення Уряду, забезпечить здійснення перерозподілу бюджетних призначень загального фонду за бюджетними програмами, передбаченими Міністерством фінансів, у межах їх загального обсягу шляхом зменшення видатків споживання за бюджетною програмою 3511340 на суму 85572,4 тис. гривень, у тому числі по м. Києву – на 85572,4 тис. гривень, та збільшення видатків розвитку за бюджетною програмою 3511090 «Державні капітальні видатки» на таку ж суму.

Крім того, бюджетні призначення Міністерства фінансів (загальнодержавні видатки) за загальним фондом державного бюджету з бюджетної програми 3511090 «Державні капітальні видатки» у сумі 85572,4 тис. гривень будуть передані Державному комітету телебачення та радіомовлення за бюджетною програмою 1701080 «Виробництво телерадіопрограм для державних потреб» для створення україномовної версії міжнародного каналу «Euronews».

Урядовий портал

  • Людмила

    ти диви, невже шось і добре хотять зробити?

    канал цікавий, постійно його дивлюсь, україномовний – було б козирно:)))

  • неля

    Точно. больше некуда такие бабки выкидывать. и о чём на Евроньюз будет рассказывать неЕвроУкраина?? мы там так же нужны, так и в Европе вообще…

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото