Україна сьогодні: Новий старт

Проект “Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток” пропонують Голова правління Українського фонду миру, лідер НДП Людмила Супрун, ВМГО “Студентська республіка”, Народно-демократична ліга молоді та Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України.

Ідея проекту полягає в проведенні конкурсу на найкращі оргпроекти та наукові розробки на тему “Практичний оргплан змін української економіки”, а також проведення оргдіяльнісної гри та Молодіжного економічного саміту.

Даний проект є реакцією здорових сил суспільства на сучасну кризу як виклик суспільству та економіці при відсутності у правлячої верхівки системного розуміння соціально-економічного становища країни та переваги егоїстичних мотивацій.

Ми впевнені, що в ці складні для життя країни часи ініціативу в свої руки мають взяти чесні люди, патріотично налаштовані представники молоді, бізнесу та науки. Люди з Україною у серці та розумом у голові!

Головна мета проекту – використання інтелектуального потенціалу молоді для розробки пропозицій до Стратегії розвитку України на 10 років.

Учасниками цього проекту виступлять студенти економічних та інших спеціальностей, аспіранти, наукові співробітники, молоді підприємці та творча молодь.

Переможців визначить Експертна рада, сформована з авторитетних осіб у різних галузях: провідні вчені-економісти, представники бізнесу та молодіжні лідери.

Фіналом проекту буде проведення Молодіжного економічного саміту за участі топових іноземних і вітчизняних бізнес-гуру та експертів.

Більш детальну інформацію про проект можна завантажити тут.

Анкета учасника.

Вимоги до конкурсних робіт можна завантажити тут.

За додатковою інформацією звертайтесь:

тел., факс: 8(044)522-82-98, studrespublika@bk.ru
Щерба Олександр, 8 (063) 267-44-90, 8 (095) 271-28-27

(с) Прес-служба ВМГО “Студентська республіка” та Галина Єреміца


Tags: , , ,