УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1/2009 або Шизофренія триває

З одного боку Президентом та Прем’єр-міністром підписуються спільні заяви стосовно поставок і транзиту російського природного газу, з іншого боку – критика обома усього до чого б не бралася сторона по іншу сторону барикад.

І якщо Тимошенко критикувалася якись час назад через те, що “надміру було закачано газу до сховищ”, і що “за нього потрібно надміру і розраховуватись”, та ще й “де таке бачено” й “ніколи такого не було” – то тепер Президент публічно виступає і заспокоює громадян тим чудовим фактом, що газу, мовляв, вистачить надовго: сховища ж бо переповнені (при цьому про прем’єра тактовно не згадується – таке враження, що це особиста заслуга Віктора Андрійовича).

Як би там не було, а перший же указ Президента України красномовно промовляє: ні, ми, політики, розумнішими не стали, і миритися як не хотіли, так і не хотітимемо. І новий, 2009-й, рік нічого нового в цьому плані не принесе.

Бо указ Президента України №1 в цьому році – “Про зупинення дії розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008 року № 1599-р“!

Іншими словами – протистояння триває, розкол глибшає, а лебедь, щука і рак – все далі і далі розтягують свої шматки України возу в різні боки.

Шануймося!

____________________________________


Tags: