#uasmcamp, Lviv Social Media Camp

Подія відбулася, і це був однозначно успіх; навіть попри те, що дехто з цікавих доповідачів не зміг приїхати через хворобу.
Основні враження, тези, презентації – або уже з’являються, або невдовзі з’являться, в першу чергу, на сторінках самих учасників (приватних, корпоративних, ФБ-сторінках тощо);
крім того – уже можна подекуди виловити щось корисне і по суті у твіттер-стрічці #uasmcamp;
також – практика показує, що протягом дня-двох почнуть з’являтися тематичні підбірки матеріалів, і як мінімум лінки на них стовідсотково будуть на офіційній фан-сторінці.

Суб’єктивно – найзмістовнішим був потік “Social Media Marketing“; багатий конкретними прикладами, цікавими й веселими історіями (і людьми);
ще вдалося побувати на кількох доповідях потоку “Нове суспільство” – це Петро Нек про успішність у твіттері, Ярослав Федорак про блог українською, Леся Оробець про “Роль соціальних медіа та інтернет-активістів в умовах авторитаризації країни” (таке собі, але вже є відео її доповіді – частина перша, частина друга).

Також – невеличка підсумкова дискусія (такі ж були на кожному потоці, але в чотирьох місцях одночасно, на жаль, важко бути), яку провела Леся Оробець; про представлення в соціальних мережах політиків і держслужбовців (чи потрібно, яким чином, навіщо і так далі), про деякі мережеві ініціативи (наприклад, letsdoit.org.ua).
В ході обговорення координатор vkursi.com (міжрегіональної блогової платформи із центром у Чернівцях) у двох словах розповів про місію проекту, на якому двигунці його реалізовано, про політику участі, формати публікацій, вимоги до контенту, статистику відвідувань та основні показники діяльності, офлайнові зустрічі учасників – чим викликав непідробний інтерес у присутніх; і Леся Оробець, схоже, була в повному захваті.

Загалом організація заходу була непоганою; хоча слід, мабуть, було передбачити, що багато учасників приїде набагато раніше (через розклад поїздів) – варто було хоча б за півгодини-годину до початку реєстрації уже забезпечити гостей чаєм-кавою. А впродовж дня – щоб постійно були стаканчики та кип’яток.
Не було організовано розеток – через це захід втратив частину медійного шуму в день проведення (мобільні пристрої й так зробили свою справу, але багатьом учасникам з ноутбуками не завадило б мати розетку десь поряд).
Найголовніше з організаційних моментів – варто було зробити якесь яскраве закриття (і можливо, відкриття також), спільне для учасників усіх потоків; поставити, так би мовити, крапку, підбити якісь невеличкі підсумки; можливо, розіграти якись приз на прощання.

Наступного разу організатори вже матимуть більше досвіду, і зроблять усе ще краще; можливо, Lviv Social Media Camp стане щорічним, було б гарно.
Дякуємо організаторам за запрошення й цікавих доповідачів, і – ждемо наступних заходів!


Tags: ,