Тягнибок: Україна стає багатонаціональним смітником Європи

У №20 від 2 липня 2009 року електронний щомісячник “В одному човні” (про нього була публікація на Буковина online), що є проектом Східно-Європейського Інституту Розвитку, з’явилася ось така стаття; на тему, мабуть, нашої толерантності:

Не беручи до уваги ст. 161 ККУ про відповідальність за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, лідер ВО Свобода Олег Тягнибок заявив, що трагедія в Марганці Дніпропетровської області відображає вкрай небезпечні тенденції і може стати “першою ластівкою” в низці подібних інцидентів а в перспективі Україна може опинитися перед загрозою масових мігрантських заворушень. “Завдяки потуранню демоліберальної влади і політики Брюсселя з перетворення України на багатонаціональний смітник Європи, на території нашої держави, особливо в південно-східних регіонах, формуються справжні гетто іноземців, які активно освоюють український життєвий простір”, – заявив Тягнибок. “Попри інформаційну блокаду, багаторічні проповіді “політкоректності” і примусове

насадження “толерантності” до іноземців, правда про трагедію прорвалася назовні”, – зазначив Тягнибок. Окрім того, він додав, що, спроба правоохоронних органів “видати вбивство молодого сержанта за звичайну побутову бійку і приховати конфлікт на грунті ненависті до українців не принесли результату”. “Реакція українців Марганцю стала сюрпризом як для непроханих гостів, так і для представників влади, за сприяння якої вірменська меншина протягом багатьох років почувалася господарем у місті і зухвало демонструвала своє зневажливе ставлення до корінних мешканців. Українці нарешті відродили кращі козацькі традиції Запорізької Січі, і дали рішучу відсіч приїжджим на вулицях рідного міста”, – сказав лідер Свободи. Більше того, за його словами, “ментальні, соціальні і культурні відмінності між мігрантами і автохтонним населенням приводять до зростання міжнаціональної напруги, а небажання правоохоронних органів захищати українців від агресії іноземців призводить до трагічних наслідків”.

Нагадаємо, 22-річний інспектор патрульної служби міліції Сергій Бондаренко загинув від ножового поранення, одержаного при спробі припинити бійку в одному з кафе міста Марганець Дніпропетровській області. За кілька годин дві групи людей завели бійку біля місцевої лікарні, після чого представники місцевої вірменської громади сховалися, а їхні супротивники пошкодили автомобілі вірмен, повдомляє канал Інтер. Водночас начальник управління МВС України в Дніпропетровській області Анатолій Науменко заявив, що нині немає конфліктної ситуації на міжнаціональному грунті. За його словами, в районі  дислокації жителів вірменської громади ситуацію контролюють підрозділи міліції.


Tags: