Формування транскордонного туристичного маршруту «Україна-Румунія: спільна культурна спадщина»

Сьогодні, 11 липня, в залі Георга Дроздовського (Німецький Народний Дім, вул. Кобилянської, 53, 5 поверх) відбулося засідання круглого столу з питань формування транскордонного туристичного маршруту «Україна-Румунія: спільна культурна спадщина» та розвитку подієвого туризму на Буковині за участю українських та румунських представників туристичного бізнесу.

Наталя Філатова, начальник робочої групи Центру економічного розвитку міста – представила презентацію відповідної Програми, в рамках якої було знято в тому числі і відеофільм про Буковину (який було показано усім присутнім, а також подаровано у вигляді запису на дівіді-диск); обіцяла до дня міста презентувати книгу про спільну культурну спадщину буковини.

Також анонсовано, що у жовтні відбудеться урочисте відкриття туристичного маршрута місцями спільної культурної спадщини: із Чернівців виїде туристичний автобус і здійснить першу туристичну поїздку новим маршрутом.
Окремо планується розробити маршрут церквами, храмами і монастирями Буковини.

Усі учасники круглого столу отримали ось такі подарунки (в тому числі і згадане кіно)

Представники українських туристичних фірм, зокрема, відмітили проблеми, що виникають на шляху до транскордонного туризму у вигляді румунського консульства у Чернівцях – яке ускладнює процедуру видачі віз і здійснює це у не надто привабливі терміни.

Усі присутні погодилися із тим, що потрібно рекламувати туристичний бренд “БУКОВИНА”: він ще зовсім не розкручений, але має неабиякий потенціал.

Що ж – успіхів проектові!

ПС
Представлене кіно спробуємо якимось чином донести до шановної аудиторії окремою публікацією


Tags: , , , ,