Литвин, Тимошенко, Ющенко, Янукович, Яценюк – відмовилися від участі у теледебатах

Центральна виборча комісія визначила шість пар кандидатів. Кожній парі буде надано годину ефірного часу. Вести теледебати будуть по черзі Юрій Громницький та Олесь Терещенко:

4 січня – між Юрієм Костенком та Сергієм Тігіпком,
5 січня – між Анатолієм Гриценком та Олександром Пабатом,
11 січня – між Людмилою Супрун та Інною Богословською,
12 січня – між Олександром Морозом та Олегом Тягнибоком,
13 січня – між Петром Симоненком та Олегом Рябоконем,
14 січня відбудеться виступ Сергія Ратушняка, який немає пари для дебатів (через те, що тільки 13 кандидатів у Президенти погодились брати участь у теледебатах),
15 січня – між Михайлом Бродським та Василем Противсіх.

Таким чином, НЕ погодилися брати участь у теледебатах кандидати на пост Президента України Литвин, Тимошенко, Ющенко, Янукович, Яценюк.

Безперечно, це є неприпустимо для демократичної держави. “Найгоноровіші” кандидати так високо над нами усіма літають, що навіть до теледебатів опуститися вже й соромно. Не по статусу якось – перед простими людьми без заготовлених промов, своїх “квотних” журналістів чи заздалегідь знятих роликів виступати. Не панське це діло!

 • Lekssus

  Чому неприпустимо?

  Адже вони просто використали своє право.

  Що, у демократичних державах не відмовляються від теледебатів, теж відмовляються.

  Як на мене, то і слава Богу)

  Менше вспливе різного "дерьма" і образ у бік один одного.

  І менше будемо чути брехливих обіцянок всіх кандидатів.

 • тому що запускати рекламні ролики, зняті професіоналами, і виголошувати промови, складені піарщиками – це одне.

  а зустрітися з опонентом – зовсім інше. у вільній формі довести свої переконання, відстояти їх за умови спротиву, а не просто у вигляді монологу де ніхто й заперечити не може.

  це таки невід’ємний атрибут демократії – дебати.
  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%B1%D
  звідси:

  Роль цих дебатів така, що кажуть "elections can be won or lost based on these debates" (хто виграє дебати – той виграє вибори). …

  відмова від дебатів = закрите суспільство; якшо вже декларувати демократичні принципи – то відмовлятися від дебатів є просто неприпустимим.

  в такому разі нам потрібно повернутися у другу половину 80-х і спробувати таки впровадити ГЛАСНІСТЬ, якої так і нема.

  http://news.liga.net/news/N0943820.html – ось! у цього кандидата кажуть, що так і так – перед другим туром готові йти на дебати.

  а тепер шо – таки не панська справа получається?

 • Lekssus

  та немає у нас просто культури ведення тих дебатів, зараз, почне кожен перекрикувати один одного, плюватись слюною у лице і казати де хто і ским був, те і те не зробив, ну і так далі.

  і не бачу зовсім трагедії у тому шо саме ці кандидати відмовились від дебатів(мабуть, впевнені у своїх силах), а народ має зробити висновки сам добре це чи ні)))

 • та які там висновки народ зробить:))))))

  рано, мабуть, з народом на ці теми спілкуватися..

 • Pingback: Twitter Trackbacks for Литвин, Тимошенко, Ющенко, Янукович, Яценюк - відмовилися від участі у теледебатах | Буковина online [bukovynaonline.com] on Topsy.com()

 • Pingback: Мабуть, найкращі президентські вибори у світі або Передвиборні рефлексії | Буковина online()

ТЕҐИ:
internet Literatur Cafe Анонс Буковина Література Мистецтво Новини Освіта Охорона здоров’я Події Політика Святкове Статті Театр ім. О.Кобилянської Художній музей Чернівці афіша в Україні виставка вшанування пам’яті презентація прес-конференція прес-реліз фестиваль фото