Новий, 81 театральний сезон

8 жовтня, у суботу, розпочнеться новий, 81 театральний сезон; розпочнеться прем’єрою – якою завершився попередній, “Тисяча снопів вітру“. Дійсно, буде дуже гарно, якщо ця вистава не перетвориться на таку собі виставу “до чергової річниці” – а заживе своїм власним життям і постійно зустрічатиметься в афішках.

І уже невдовзі – VІІ регіональний фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини”!
Бачимо нові театри, також – бачимо, немає в афіші деяких уже добре нам знайомих;
бачимо також нову прем’єру від нашого театру – “Шалене суботнє надвечір’я” (режисер – Андрій Романов). Це – розважальна комедія, французький анекдот; усе пов’язане на сімейній зраді – герої міняються, викручуються.. оригінальна назва твору – “Стрибок у ліжко”.
Хто буде головою журі на Золотих оплесках – поки не повідомлвється; дуже цікаво – від цієї людини багато що залежить, саме вона створює значну частину настрою на післявиставних обговореннях.

До Нового року наш Театр візьме участь у фестивалях – в Коломиї, у Яссах;
крім того – буде ще нова вистава-казка, її запросили поставити молоду режисерку з Харкова.

Уже геть скоро, 6 листопада – буде гучне відзначення 80 ювілею театрального колективу; буде вечір в театрі, цікаві гості, буде гумор, будуть спогади; планується видати книгу про Театр і альбом. Неабияка подія!

А також – буде ще одна прем’єра, вистава за п’єсою турецького драматурга (цю виставу наш Театр повезе до Ясс на фестиваль).

На подальшу перспективу – із затвердженням типового штатного розпису театрів усіх рівнів, сподівається Юрій Марчак, з’явиться можливість значно підсилити творчій колектив.
Також – наступного року продовжаться ремонтні роботи (цього року виконано дренажні, ізоляційні роботи, з водовідведення, замінено кабелі високої напруги).

Золоті оплески Буковини, дві прем’єри, нова казка, відзначення 80-ліття колективу – стільки подій, і усе це лише до Нового року!
Схоже, на нас чекає насичене театральне життя:)
головне нічого не пропустити:)


Tags: