“В ритмі танго” від Арт-Студії “Музеум”

20 квітня у приміщенні Чернівецького художнього музею відбулося відкриття чергової виставки молодіжної Арт-Студії «Музеум» під керівництвом О. Михайленко. Виставка має назву «В ритмі танго» і вона є першою в цьому році для студійців, які вже протягом 11-ти років творчо та плідно працюють при художньому музеї.

Танго – така тематика творів, презентованих на новій виставці Арт-Студії. Танго присутнє усюди – у роботах, думках, навіть у повітрі виставкової зали. Тангують як живі, так і ірреальні персонажі картин. У ритмі танго танцюють ляльки, вітряки, хвилі, запальному латинському танку підвласні мрії, стихії та тіні, пристрасно кружляють у вирі гарячих почуттів люди, тварини та квіти. Відповідає настрою творів і колірна гама експозиції – яскраві, насичені кольори немов би окунають відвідувача у цей чарівний та неповторний світ ТАНГО.

Свої роботи на даній виставці представили 16 студійців, які вже неодноразово приймали участь у різноманітних мистецьких проектах не тільки в Чернівцях, а й в інших українських містах та за кордоном.

Мрійливо-загадкова манера О. Кушпетюк, оригінальне композиційне вирішення роботи В. Розвадовської, творчий пошук М. Стерлікової, стилізація батіку М. Уварової – все це привертає увагу та зачаровує.

Всього на виставці експонується 30 робіт, виконаних в різних техніках, але переважають зразки олійного живопису (Н. Гаврилець, Н. Тарануха, О. Кушпетюк, К. Карвацька) та акрилу (Ю. В’юга, І. Садко, В. Пономарьова). Гратографічні роботи належать Я. Фотокакіс, а деякі студійці протягом довгого часу працюють у авторських та мішаних техніках (Ю. Шелифіст, Т. Харіна, Г. Кравченко). Традиційно презентовані твори в техніках батіку, що є характерними для окремих учасників «Музеума» (О. Афанасьєва, Д. Сєдова, М. Уварова), але до яких охоче долучаються й інші молоді митці зі студії.

Виставка функціонуватиме до 3 травня, тож художній музей чекає на прихильників Арт-Студії та всіх, кому не байдужа талановита творча молодь нашого міста.


_________________________________

Текст – Альберт Комарі [artmuz_nv@ukr.net]
Фото – Людмила Шеремета [lekssus@bukovynaonline.com]


Tags: , , , ,