Тамара Севернюк розповідала про найдорожче

У святий Йорданський вечір в «Українській книзі» було по-домашньому затишно та тепло. Коли співає Тамара Севернюк, коли цитує безсмертних Ліну Костенко та Марину Цвєтаєву, коли зачитує свої поезії, мимоволі прислуховуєшся і до музики власної душі.

Цьому сприяє не тільки творчий шлях та життєві перепитії визначної української поетеси, члена Спілки письменників України, Заслуженого діяча мистецтв України Тамари Севернюк, а й її світлі та щирі книги. Під час літературного вечору вона презентувала нову книгу «Музика чорної вишні», що неодмінно увійде до скарбниці української літератури. Сама авторка зізнається, що книга написана про «найдорожче, про світлу печаль любові, вдячну відданість правді пройдених життєвих доріг з їхніми надбаннями і втратами, з болем розчарувань і теплою радістю від не загубленого жорстокими втратами часу людського і людяного в людині».

Енергії та запалу Тамари Севернюк дивується навіть молодь, а її розкутість, відкритість, краса, мудрість роблять з неї легендарну особистість. В її планах ще здійснення не однієї великої справи, в її очах ще стільки жаги до життя…

Юля Рогозевич [yulia-asap@mail.ru]
Фото- Руслан Козуб

Довідково:
Літературні Вівторки знову продовжуються після зимових канікул в “Literatur Cafe”.
Інформаційним партнером Літературних Вівторків у Чернівцях є Інтернет-портал www.bukovynaonline.com, де Ви завжди маєте змогу дізнатися більше про наші зустрічі та акції, а також подивитися яскраві світлини з цих заходів.
Інтернет-спонсор – мережа компанії «LANgate».
“Literatur Cafe” – затишне місце в Чернівцях, де кожного дня, окрім понеділка, з 12:00 по 22:00 завжди можна випити доброї кави або посмакувати смачними тістечками. А щовівторка о 18:00 тут відбуваються різноманітні літературні імпрези.


Tags: , , ,