Підсумкова конференція ТАСІS

23 березня на запрошення Чернівецької міської ради з нагоди підсумкової конференції проекту ТАСІS «Спільна культурна спадщина» в Чернівцях перебуватиме Посол, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Жозе-Мануель Пінту Тейшейра.
Метою візиту Посла є ознайомлення з Чернівцями та Буковиною, участь у заходах проектів, що реалізуються за підтримки Європейського Союзу за бюджетною лінією ТАСІS в межах Програми сусідства Румунія – Україна. Таких проектів в області здійснюється 3, вони наближаються до свого завершення.

23 березня о 10:00 год. в конференц-залі туристичного комплексу «Черемош» відбудеться відкриття підсумкової конференції проекту за участю п. Посла, першого заступника міського голови М.Попадюка, дипломатичного радника Генерального консульства Румунії в Чернівцях п. Д.Попеску, представників партнерських організацій з Румунії – мера м. Кимпулунг Молдовенеск Г.Шербана, директора Культурного центру «Буковина» В.Урсакі, посадових осіб Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької міської ради.

По закінченню відкриття конференції об 11:30 відбудеться прес-конференція п. Тейшейра та керівників проектів ТАСIS: Володимира Килинича – начальника відділу міжнародних відносин та зв’язків з громадськістю міської ради, Тетяни Татарчук – координатора проекту «Спільна культурна спадщина», головного спеціаліста відділу міжнародних відносин та зв’язків з громадськістю міської ради, Ярослава Кирпушка – керівника двох інших проектів. Місце проведення – конференц-зала туристичного комплексу «Черемош».

В межах конференції прибувають також фольклорний колектив «Буковина» (Калафіндешти, Румунія), фольклорні гурти «Оберіг» (Заставна) та «Черемшина» (Вашківці), які виступлять перед учасниками конференції з фольклорним концертом «Весна на Буковині», а народні майстри, які брали участь у проекті протягом 2 останніх років, запропонують виставку народних ремесел.

(c) Прес-центр МР


Tags: ,