«Свобода» стала на захист громадян від свавілля «Приватбанку» на Вижниччині

До Вижницької районної організації ВО «Свобода», в пошуках підтримки від свавілля представників Вижницької філії «Приватбанку», звернувся місцевий свободівець, який вже декілька місяців не може добитися справедливості та захистити свою честь і гідність.
Наш партієць стверджує, що представники Вижницької філії «Приватбанку» незаконно оформили кредит на ім’я його дружини у розмірі 17 тис. грн. (підроблено підпис кредитооформлювача та довірителя).

Представники УМВС та районної Прокуратури відмовляють у порушенні кримінальної справи, мотивуючи це відсутністю складу злочину у діях працівників банку (?!).
У ході детальнішого дослідження проблеми, Вижницька районна організація ВО «Свобода» з’ясувала, що подібний випадок трапляється не вперше, громадяни звинувачують представників Вижницької філії «Приватбанку» в шахрайських схемах з оформлення фіктивних кредитів. Також представникам «Свободи» стало відомо, що нещодавно було звільнено з роботи кількох працівників філії, і проти них нібито відкрита кримінальна справа, але це жодним чином не допомагає тим, від кого «Приватбанк» вимагає повернення неіснуючого кредиту.

Зважаючи на ці обставини, Вижницька районна організація ВО «Свобода» проведе громадський пікет під стінами Вижницької філії «Приватбанку» в знак протесту проти втягування громадян у шахрайські схеми нечистих на руку представників Вижницької філії «Приватбанку». Пікет буде проведено 12 березня 2010 року з 11.30 до 13.00.

Пікетувальники звернуться до керуючого Вижницькою філією «Приватбанку» з вимогою якнайшвидше розібратися з озвученими проблемами та негайно припинити тиск на громадян, яких було втягнено в неіснуючі кредитні операції. У випадку ігнорування звернення, протестні акції відбудуться також і біля філій «Приватбанку» в обласному центрі.

Також будуть підготовлені звернення до районних УМВС та Прокуратури з вимогою якнайшвидше спрямувати перебіг ситуації в правове русло, згідно чинного законодавства. У випадку подальшого ігнорування проблеми та невирішення питань, протестні акції, за підтримки ВО «Свобода», будуть проведені біля районних та обласних УМВС та Прокуратури.

***
(c)
Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»


Tags: , ,