Пікет «Свободи» змусив «Приватбанк» реагувати

12 березня 2010 р. Вижницька районна організація ВО «Свобода» провела громадський пікет під стінами Вижницької філії «Приватбанку» в знак протесту проти втягування громадян в шахрайські схеми нечистих на руку представників Вижницької філії «Приватбанку».

До протесаної акції долучилися представники ВО «Свобода» з Новоселицького, Заставнівського, Кіцманського, Глибоцького та інших районів. Близько півсотні свободівців об 11 годині з прапорами та транспарантами рушили колоною через центральну частину міста Вижниця, розташувавши громадський пікет перед філією «Приватбанку».

Голова Чернівецької обласної організації ВО «Свобода» Віталій Мельничук, який керував ходом колони та розміщенням пікету, з гучномовця повідомив про мету пікету, вказавши, що пікетувальники мають намір передати Заяви до керуючої Вижницькою філією «Приватбанку», районних міліції та Прокуратури.

«Керуюча Вижницькою філією «Приватбанку» зустрілася зі мною та представниками ЗМІ у своєму робочому кабінеті. На зустрічі також був присутній представник СБУ, який вів оперативну відеозйомку. Я повідомив пані Кусяк про причини пікету, – сказав Віталій Мельничук. Громадяни України, мешканці Вижницького району мають серйозні претензії до роботи місцевої філії «Приватбанку», оскільки людей втягують в шахрайські схеми нечисті на руку представники цього банку».

«У Заяві пікетувальників було зазначено, що «Свобода» вимагає від керівництва Вижницької філії «Приватбанку» якнайшвидше розібратися у суті проблеми, негайно припинити тиск на громадян, яких було втягнено в неіснуючі кредитні операції, та всебічно сприяти правоохоронним органам у встановленні дійсних обставин та винних по справі, які призвели до такого стану речей».

«Пані Кусяк сприйняла заяву, як природне прагнення «Свободи» захистити тих громадян, які через ті чи ті обставини не можуть добитися справедливості. Керуюча філією запевнила, що готова зробити усе, аби вирішення цих питань відбулося у правовій площині, згідно чинного законодавства України. Голова районної «Свободи» Володимир Лютик запропонував Марії Іванівні вийти до людей та сказати кілька слів тим, хто проводить громадський пікет під стінами «Приватбанку». Керуюча філією згодилася і перед людьми повторила те, що говорила в кабінеті. Крім того, на численні запитання пікетувальників відповіла, що всі заяви, претензії готова прийняти та відповідним чином відреагувати. Після цих слів у приміщення філії для написання заяв, зайшли люди, які підтримували пікет «Свободи», – повідомив пан Мельничук.

Згодом голова обласної «Свободи» повідомив, що відповідного змісту Заяви будуть передані для реагування районній міліції та Прокуратурі.

Перед закінченням пікету було повідомлено, що у випадку подальшого ігнорування проблеми та продовження тиску на громадян, втягнених у фінансові махінації протестні акції за підтримки ВО «Свобода» будуть проведені під стінами обласного управління Чернівецького відділення «Приватбанку», а також під стінами районних та обласних управлінь міліції та прокуратури.

***
Прес-служба Чернівецької обласної організації ВО «Свобода»


Tags: ,